KARTONY 7 na DVD

Telewizja 4fun.tv wydaje kolejną serię słynnych kreskówek. 4 lutego w sklepach pojawi się siódma edycja KARTONÓW. Tym razem na DVD zebrano nigdy nie emitowane w telewizji odcinki Kapitana Bomby i Kolesia Gita.
Najnowsze kreskówki zabierają widzów w odległe galaktyki opanowane przez złych kosmitów. Ostatnią szansą na przetrwanie ludzkości jest Kapitan Bomba ze swoją gwardią przyboczną, w postaci dwóch mało rozgarniętych wojaków. Załoga gwiezdnego patrolu opuszcza rodzimą Ziemię i wędruje z karabinami maszynowymi po kosmosie, niszcząc każdy przejaw pozaziemskiego życia.

Koleś Git – drugi bohater niegrzecznych bajek to zadeklarowany antykonformista, kierujący się w swoim życiu zasadą robienia wszystkiego na przekór obowiązującym regułom. Przechodzi tylko na czerwonym, wpycha się w kolejkę do monopolowego, po ruchomych schodach porusza się zawsze w przeciwnym kierunku, a swoje potrzeby fizjologiczne wydala w miejskim basenie.

Siódma edycja KARTONÓW zawiera wyjątkowe odcinki, które zostały przygotowane tylko na DVD. Płyta dostępna będzie od 4 lutego w sieci salonów Empik oraz dobrych sklepach filmowych i muzycznych na terenie całego kraju. Płyta trwa 45 minut i kosztować będzie 19,99 PLN.

Specyficzny humor KARTONÓW ma w Polsce wielu zwolenników. W krótkim czasie kreskówki stały się jednym z najbardziej popularnych pasm w 4fun.tv.

KARTONY nadawane są codziennie o godzinie 15:00, 20:00 i 23:00. Ich popularność sprawiła, że 4fun.tv postanowiła wydawać najlepsze odcinki na DVD.

Pierwsza edycja Kartonów wydana na DVD: „Kartony. Animowane historie” została nominowana do nagrody Asów Empiku w kategorii Film Polski 2006.

Do tej pory ukazały się:
•    „Kartony. Animowane historie” – które zdobyły w pierwszym miesiącu sprzedaży 2 miejsce na liście najlepiej sprzedających się płyt DVD w salonach Empiku
•    Kartony vol.2 „Pod Gradobiciem Pytań”
•    Kartony vol.3 „Inspektor Erektor”
•    Kartony vol.4 „Crazy Christmas. Edycja Świąteczna”
•    Kartony vol.5 pt. „Piesek Leszek i Przyjaciele”
•    Kartony vol.6 „Po Gradobiciem Pytań”

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top