Kciuk.pl prostszy i na urządzenia mobilne

Grupa o2 zmodernizowała Kciuk.pl, serwisu z segmentu “digg-podobnych”. Akcent położono na uproszczenie układu informacji na głównych stronach, jak i dodanie mechanizmów lepiej obsługujących często powracających użytkowników (tzw. hard userów) spośród populacji serwisu.

Równocześnie z wersją “dorosłą” serwisu udostępniono wersję mobile. Serwis wykrywa typ urządzenia, z jakiego się łączymy, dostosowując układ strony.

“Ten serwis rośnie drugi rok z rzędu, uwzględniając wahania sezonowe, jest w silnym trendzie wzrostowym” – mówi członek zarządu Grupy o2, Michał Brański. “Zmieniamy design, zaczynamy inwestować więcej energii w dialog ze społecznością, a jednocześnie zwracamy uwagę użytkowników na fakt, że mogą konsumować ten serwis również ze smartfonów.”

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry