KNF zatwierdził prospekt Creepy Jar

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt Creepy Jar i wkrótce notowania spółki zostaną przeniesione na parkiet główny Giełdy Papierów Wartościowych. Creepy Jar, którego kapitalizacja szacowana jest obecnie ponad 660 milionów złotych, w ciągu ostatnich 12 miesięcy zwiększył swoją wartość o ponad 553%.

Creepy Jar

Debiut na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych stanowi oczywisty i naturalny krok w rozwoju Creepy Jar. Spełniając rygorystyczne wymogi stawiane przez KNF i GPW oficjalnie dołączymy do grona najważniejszych spółek gamingowych w Polsce – powiedział prezes spółki Krzysztof Kwiatek.

Już pod koniec marca spółka weźmie udział w jednym z najważniejszych wydarzeń gamingowych tej wiosny – Future Games Show. W czasie dwóch edycji FGS zorganizowanych w 2020 roku widownia wyniosła ponad 27 milionów unikalnych użytkowników, a do najważniejszych developerów i wydawców biorących udział ww. konferencji pojawiły się takie marki jak Electronic Arts (m.in. FIFA, Star Wars: Fallen Order), Warner Bros. (serie Mortal Kombat, Injustice oraz Batman: Arkham Knight), Team17 (Worms, Escapists) czy SEGA (Total War, Football Manager, Yakuza).

Future Games Show to doskonała okazja, aby zaprezentować Green Hell wśród najważniejszych i największych światowych tytułów. Na wydarzeniu gracze z pewnością usłyszą ważne informacje dotyczące przyszłości naszej produkcji, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu w czwartek, 25 marca – dodał Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry