KochamWies.pl – dla szczęśliwych ludzi

Już można oglądać w sieci nowy portal społecznościowy KochamWies.pl, którego  właścicielem jest wydawca magazynu „Weranda Country”.

KochamWies.pl to  serwis, który  podobnie jak  magazyn „Weranda Country”, pokazuje piękne domy i ludzi, którzy odważyli się spełnić marzenia o mieszkaniu poza miastem, zmienili nie tylko otoczenie, ale i swoje życie. Odnaleźli sens w cieszeniu się domem, uprawianiu ogrodu, gotowaniu, spotkaniach z sąsiadami i przyjaciółmi, a wszystko to w towarzystwie zwierząt. Wybudowali i urządzili dom – choćby najprostszy – ale sprawia im radość każdy drobiazg, który stworzyli – mówi Teresa Jaskierny, właścicielka portalu i „Werandy Country”.
KochamWies.pl - dla szczęśliwych ludzi 1
To miejsce w sieci dla szczęśliwych ludzi,  którzy odnaleźli w sobie żyłkę trapera, farmera, ogrodnika, hodowcy. Ale także tych, którzy od urodzenia mieszkają na wsi i nie chcą jej zamienić na miejskie atrakcje.  Zamierzamy pisać o wszystkim, co wiąże się z polską wsią tą nowoczesną i tradycyjną
– dodaje Andrzej Szeliński z Agencji ESA zarządzającej portalem.

KochamWies.pl jest platformą wymiany informacji dla osób, które już mieszkają na wsi, a chcą coś kupić, sprzedać lub po prostu poradzić się innych countrowiczów, jak np. hodować kozy lub pozbyć w humanitarny sposób kretów z trawnika. Użytkownicy będą mogli zakładać swoje profile, dodawać ogłoszenia, wymieniać swoje opinie, zdjęcia i komentarze na forum. To także portal dla wszystkich, którzy marzą, aby żyć wśród wysokich drzew, w zieleni i ciszy lub przynajmniej na chwilę się tam znaleźć. Specjalnie dla nich są ogłoszenia o agroturystyce, które każdy może zamieścić za darmo. Są trasy turystyczne, możliwości dzielenia się swoimi wrażeniami z wypraw krajoznawczych, mapy dojazdów do najciekawszych miejsc najpiękniejszych regionów polskiej wsi.

Portal podzielony jest na  9 działów: W stylu country, Agroturystyka,  Eko, Przyroda, Zrób to sam,  Lubię gotować, Ogłoszenia, Countrowicze oraz Forum.

KochamWies.pl to już kolejny projekt internetowy Wydawnictwa Te-Jot – w portfolio znajdują się serwisy: Weranda.pl, Astromagia.pl, Wrozka.com.pl, Gwiazdy.com.pl oraz sklep internetowy MebleMalowane.com.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry