KochamWies.pl – dla szczęśliwych ludzi

Opublikowano: 1 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Już można oglądać w sieci nowy portal społecznościowy KochamWies.pl, którego  właścicielem jest wydawca magazynu „Weranda Country”.

KochamWies.pl to  serwis, który  podobnie jak  magazyn „Weranda Country”, pokazuje piękne domy i ludzi, którzy odważyli się spełnić marzenia o mieszkaniu poza miastem, zmienili nie tylko otoczenie, ale i swoje życie. Odnaleźli sens w cieszeniu się domem, uprawianiu ogrodu, gotowaniu, spotkaniach z sąsiadami i przyjaciółmi, a wszystko to w towarzystwie zwierząt. Wybudowali i urządzili dom – choćby najprostszy – ale sprawia im radość każdy drobiazg, który stworzyli – mówi Teresa Jaskierny, właścicielka portalu i „Werandy Country”.
KochamWies.pl - dla szczęśliwych ludzi 1
To miejsce w sieci dla szczęśliwych ludzi,  którzy odnaleźli w sobie żyłkę trapera, farmera, ogrodnika, hodowcy. Ale także tych, którzy od urodzenia mieszkają na wsi i nie chcą jej zamienić na miejskie atrakcje.  Zamierzamy pisać o wszystkim, co wiąże się z polską wsią tą nowoczesną i tradycyjną
– dodaje Andrzej Szeliński z Agencji ESA zarządzającej portalem.

KochamWies.pl jest platformą wymiany informacji dla osób, które już mieszkają na wsi, a chcą coś kupić, sprzedać lub po prostu poradzić się innych countrowiczów, jak np. hodować kozy lub pozbyć w humanitarny sposób kretów z trawnika. Użytkownicy będą mogli zakładać swoje profile, dodawać ogłoszenia, wymieniać swoje opinie, zdjęcia i komentarze na forum. To także portal dla wszystkich, którzy marzą, aby żyć wśród wysokich drzew, w zieleni i ciszy lub przynajmniej na chwilę się tam znaleźć. Specjalnie dla nich są ogłoszenia o agroturystyce, które każdy może zamieścić za darmo. Są trasy turystyczne, możliwości dzielenia się swoimi wrażeniami z wypraw krajoznawczych, mapy dojazdów do najciekawszych miejsc najpiękniejszych regionów polskiej wsi.

Portal podzielony jest na  9 działów: W stylu country, Agroturystyka,  Eko, Przyroda, Zrób to sam,  Lubię gotować, Ogłoszenia, Countrowicze oraz Forum.

KochamWies.pl to już kolejny projekt internetowy Wydawnictwa Te-Jot – w portfolio znajdują się serwisy: Weranda.pl, Astromagia.pl, Wrozka.com.pl, Gwiazdy.com.pl oraz sklep internetowy MebleMalowane.com.

Hanna LaskowskaKochamWies.pl – dla szczęśliwych ludzi

Podziel się!

O autorze

hania