Kolo.com.pl w Internecie

Pod koniec listopada 2001 w Internecie pojawiła się nowa witryna Sanitec Koło sp. z o.o.
Zmieniliśmy strukturę naszego serwisu, który oprócz elementów standardowych zawiera również elementy dynamiczne, generowane w oparciu o technologię ASP (Active Server Pages). Rozwiązanie to ma dwojakie znaczenie: użytkownik otrzymuje serwis wyposażony w mechanizmy takie jak wyszukiwarka, własny profil, forum dyskusyjne, a administrator systemu zarządza częścią serwisu przez przeglądarkę. Stosując technologię ASP daliśmy użytkownikowi serwis funkcjonalny i przyjazny oraz stworzyliśmy łatwość administracji poprzez content management system.
Serwis kierowany jest do najważniejszych grup celów: klient indywidualny, architekt, instalator a w najbliższym czasie również sprzedawca. Dla każdej z tych grup dostarczamy inny typ informacji. Dla każdego użytkownika dzięki zastosowaniu rejestracji tworzony jest indywidualny profil, charakteryzujący go jako jednego z członków konkretnej grupy docelowej. Szczegółowe informacje specjalistyczne dla osób, które zawodowo korzystają z informacji w Internecie, są dostępne po zalogowaniu się.
Architekci i użytkownicy mają swoje forum, na którym mogą wymieniać poglądy na wybrane przez siebie tematy. Każdy może rozpocząć nowy temat i zogniskować wokół niego dyskusję.
Wykorzystując profile możemy śledzić ścieżki jakimi poruszają się użytkownicy co daje nam niezbędne informacje o ich zainteresowaniach. Całość rozwiązań oparta jest na idei zrzeszenia architektów i instalatorów wokół naszego ośrodka www i stworzenia społeczności Internetowej.
W celu szybkiego zlokalizowania interesujących nas zagadnień i tematów można skorzystać z wyszukiwarki.
Wszyscy zarejestrowani użytkownicy mają możliwość ściągania plików z rysunkami technicznymi (architekci również CAD i 3D) oraz wysyłania zamówień na materiały drukowane bez podawania żadnych dodatkowych informacji.
Na wszystkich czekają upominki w postaci atrakcyjnych wygaszaczy ekranu i tapet.
Wśród wielu przydatnych informacji witryna zawiera:
ˇ katalog produktów z możliwością wyszukiwania pozycji wg słów kluczowych
ˇ wszystkie informacje o produkcie zgromadzone na jednej stronie z odnośnikami do innych stron związanych z danym produktem, np. części zamiennych czy instrukcji montażu
ˇ aranżacje łazienek zebrane wg konceptów łazienkowych oraz wg serii ceramiki
ˇ lista dystrybutorów wyrobów oferowanych przez Sanitec Koło, wraz z linkami do ich stron oraz informacją o prowadzonym asortymencie
ˇ lista autoryzowanych zakładów serwisowych w całej Polsce, które świadczą usługi w zakresie montażu, napraw i konserwacji wyrobów
ˇ kalkulator hydromasażu umożliwiający obliczenie ceny hydromasażu po indywidualnym wybraniu opcji.
ˇ elektroniczne wersje folderów, cenników, instrukcji montażu, certyfikatów, pliki z rysunkami technicznymi w formatach standardowych i 3D (dostępne po zarejestrowaniu)
ˇ aktualności i informacje o nowościach i o firmie Sanitec Koło
ˇ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Jak mówi Michał Nawrocki, Dyrektor Marketingu firmy Sanitec Koło sp. z o.o.: “Tak duży projekt jest dopiero początkiem naszej pracy. Chcemy ugruntować naszą pozycję lidera w branży sanitarnej również na polu Internetu. Przeniesienie do Internetu pełnej bazy danych produktów zawierającej tysiące rekordów stanowiło duże wyzwanie. Teraz, w oparciu o wykonaną pracę będziemy mogli doskonalić nasze aplikacje i dodawać nowe funkcjonalności.”

http://www.kolo.com.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry