Komputery i Photoshop w SwiatObrazu.pl

Opublikowano: 27 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis SwiatObrazu.pl poszerza ofertę tematycznych serwisów informacyjnych. W poniedziałek 27 lutego zostają uruchomione dwa nowe sub-serwisy tematyczne. Photoshop.SwiatObrazu.pl oraz IT.SwiatObrazu.pl.

Serwis Photoshop.SwiatObrazu.pl, dostępny także pod adresem ps.SwiatObrazu.pl, jest w całości poświęcony programowi Photoshop firmy Adobe. Przez wielu grafików jest on uważany za zdecydowanie najlepszy program graficzny. W serwisie można znaleźć głównie wiele tutoriali, jednak z czasem serwis będzie się dynamicznie rozrastał. Już wkrótce przy serwisie zostanie uruchomione forum grafiki 2D.
Serwis IT.SwiatObrazu.pl, poświęcony jest tematyce sprzętu komputerowego i sieciowego.

Kierowany do domowych użytkowników komputerów, każdego dnia prezentował będzie najświeższe informacje o sprzęcie i wydarzeniach w świecie komputerów. Już wkrótce serwis rozpocznie publikacje testów sprzętu komputerowego i sieciowego.

http://swiatobrazu.pl

Sylwester KozakKomputery i Photoshop w SwiatObrazu.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.