Komunikacja i praca grupowa na Linuksie – GroupWiseR EMEA Tour

GroupWiseR, międzynarodowe stowarzyszenie użytkowników oprogramowania do pracy grupowej ICE (Integrated Collaboration Environment), organizuje całodniową, bezpłatną konferencję GroupWiseR EMEA Tour, która odbędzie się we wtorek 8 maja 2007 r. w Warszawie.

Konferencja odbywa się pod hasłem przewodnim „Dostęp do informacji w mobilnym świecie”. Będzie ona jedną z 15 siostrzanych imprez przygotowanych w 15 krajach regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Uczestnictwo w GroupWiseR EMEA Tour umożliwi uczestnikom poznanie nowych rozwiązań do swobodnej wymiany informacji za pomocą niemal dowolnych urządzeń, prowadzenia przez Internet telekonferencji i pracy grupowej. Na konferencji odbędzie się m.in. pokaz GroupWise, wiodącego rozwiązania klasy ICE w środowisku Linux, którego najnowsza wersja 7.0 zawiera oprogramowanie klienta na dowolny system desktopowy (Windows, Linux, Mac OS), a także klienta WebAccess dla przeglądarek internetowych, konektor do Outlooka oraz obsługę urządzeń PDA i telefonów komórkowych.

Konferencję poprowadzą m.in.: Erno de Korte, międzynarodowy koordynator inicjatywy GroupWiseR i prezes GroupWise User Group w Holandii, Adam Macura, wybitny specjalista od GroupWise pracujący w warszawskiej firmie Telsar, Tomasz Jakutowicz odpowiadający za systemy sieciowe w firmie Agora oraz Dariusz Leonarski, główny technolog (CTO) firmy Novell Polska.

Partnerami GroupWiseR EMEA Tour w Polsce są firmy Compare, CTS, Messaging Architects, Nokia, Novell oraz Simple Dąbrowa Górnicza, które dla uczestników GroupWiseR EMEA Tour przygotowały liczne niespodzianki i nagrody.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie:

www.groupwiser.net/emea-tour/pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry