KonferencjaEvent.pl – wortal ludzi dobrze zorganizowanych i poinformowanych

Zastanawiasz się gdzie zorganizować konferencję, szkolenie, szalony event, czy spotkanie ze strategicznym klientem albo własny ślub, gdzie zamówić catering oraz fotografa, wydrukować banery, zaproszenia ślubne albo wyprodukować gadżety firmowe, a także specjalne koszulki na urodziny dziecka z zaprojektowanym przez Ciebie nadrukiem? Chciałbyś/chciałabyś odpowiedź na te wszystkie pytania znaleźć w jednym miejscu? Dziś to możliwe z nowym wortalem KonferencjaEvent.pl

Planowanie, terminowa i bezproblemowa realizacja projektów oraz efektywne zarządzanie czasem, to nie lada sztuka i wyzwanie zarówno dla początkujących, jak i pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dla jednych i drugich przygotowano wortal KonferencjaEvent.pl.

Główne cele wortalu, to pomoc użytkownikom Internetu w trafianiu do odpowiedniego partnera w biznesie/podwykonawcy, aby zrealizować wszystkie zaplanowane projekty. To także dostarczanie najważniejszych informacji z branży, a tym samym pomoc w efektywnym zarządzaniu czasem i w skutecznej realizacji planów – nie tylko zawodowych.  Wortal jest również idealnym miejscem jeśli szuka się pomocy w realizacji prywatnych wydarzeń specjalnych i przyjęć.

Misją KonferencjaEvent.pl jest stworzenie miejsca w którym znajdzie się największa ilość bezcennych kontaktów do podwykonawców dla pracowników z branży: konferencja, szkolenia, HR, event i PR oraz wortalu, dzięki któremu firmy będą nawiązywały kontakty biznesowe zwiększając swoje zyski, a także świadomość marki wśród wielu potencjalnych klientów. Firmy mogą samodzielnie dodawać swoje dane kontaktowe, a także przygotowywać specjalne rabaty dla firm, które skorzystają z ich usług. Użytkownicy wortalu zapraszani są do nasyłania rekomendacji dla sprawdzonych podwykonawców. Dzięki nadsyłanym poleceniom firm znajdujących się w bazach wortalu KonferencjaEvent.pl jego użytkownicy oszczędzą czas na poszukiwania i będą mieli pewność, że rozpoczną współpracę z profesjonalną oraz godną zaufania firmą.

Wortal KonferencjaEvent.pl dedykowany jest dla: pracowników działów marketingu i PR, pracowników działów personalnych, agencji reklamowych, eventowych i PR, firm szkoleniowych, firm/producentów/podwykonawców oferujących usługi z zakresu: event, konferencja, szkolenia i reklama, właścicieli firm, osób prywatnych planujących przyjęcia i inne wydarzenia specjalne.

Wydawcą portalu KonferencjaEvent.pl jest firma AS Media Design.

www.konferencjaevent.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry