Konkurs Avaya Wireless rozstrzygnięty

Opublikowano: 23 kwietnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Rozstrzygnięto konkurs dla partnerów firmy Anixter, mający na celu promocję sprzedaży bezprzewodowych rozwiązań Avaya Wireless. Zwycięzcą konkursu została wrocławska firma Interline Kroplewski Piotr.

W grudniu ubiegłego roku firma Anixter rozpoczęła w Polsce dystrybucję produktów i rozwiązań Avaya Wireless. W związku z wprowadzeniem nowego produktu na krajowy rynek, firma ogłosiła promocję dla wszystkich swoich partnerów. Konkurs trwał od grudnia 2001 do końca marca br. Mogli w nim wziąć udział wszyscy dystrybutorzy, którzy złożyli zamówienia na sumę ponad 15 tysięcy dolarów. Do promocji zaproszono około 50 firm.
Zwycięzcą promocyjnego konkursu została firma Interline Kroplewski Piotr z Wrocławia, która zakupiła w Anixterze produkty Avaya Wireless za łączna sumę ponad 25 000 dolarów.

Nagrodą w konkursie był voucher biura turystycznego. Jak zapewnia Marek Chodkowski – dyrektor polskiego oddziału firmy, w ten sposób zapoczątkowany został cykl promocji dla Partnerów Anixtera. Będą organizowane 2-3 razy do roku.

http://www.anixter.pl

Sylwester KozakKonkurs Avaya Wireless rozstrzygnięty

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.