Konkurs Newsweeka 100% z 1%

Opublikowano: 18 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Tygodnik Newsweek Polska pod honorowym patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej organizuje konkurs „100 procent z 1 procenta” na najlepszą kampanię zachęcającą do przekazywania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.
Z nadsyłanych do redakcji prac zostaną wyłonione i opublikowane na łamach tygodnika trzy najlepsze kampanie w każdej kategorii. Zwycięzcy głosowania Internautów otrzymają nagrody, które zostaną wręczone na uroczystej gali w maju 2008r.

W ubiegłym roku z możliwości przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego skorzystało zaledwie 6,5 proc. podatników. W sumie przekazali na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego ok. 105 mln zł.

Katarzyna Ferlas, koordynator projektu: "Naszym głównym celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat możliwości i sposobu przekazania swojego 1% na rzecz różnych organizacji. Po drugie, wyróżniając kreacje kampanii, pokazujemy organizacjom, że warto szukać najlepszych dróg dotarcia do podatników."

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem, organizatorzy przedłużyli okres nadsyłania prac do 23 marca 2008r.

Hanna LaskowskaKonkurs Newsweeka 100% z 1%

Podziel się!

O autorze

hania