Konta dla sklepów internetowych na Flakerze

Serwis Flaker.pl udostępni konta dla właścicieli sklepów internetowych i zapowiada rewolucję w polskim e-commerce pod hasłem Shopping 2.0
Inicjatorem całego przedsięwzięcia był Viren Bhandari (Skarpetkowo.pl), który zaczął promować sprzedawane przez siebie produkty na Flakerze, rozdając je za darmo do testów i zbierając wiarygodne opinie na ich temat od członków flakerowej społeczności (http://www.flaker.pl/s/230-flaktesty). Działalność Virena nie tylko podwoiła jego obroty ze sprzedaży skarpetek, ale także znalazła wielu naśladowców – Flakerowicze mogli przetestować już magiczne klocki (klocki.ibex.pl), herbaty z KrainaHerbaty.pl, skarpetki z Jednakowe.pl czy cygara z Kubanskie.pl. Idąc za ich przykładem, kolejni przedstawiciele polskiego e-commerce coraz odważniej wkraczają na Flakera.

To, co ich kusi, to możliwość pozyskania wiarygodnych, nieanonimowych opinii na temat oferowanych produktów i usług oraz cennego feedbacku co do intuicyjności sklepu, jakości obsługi – takie opinie mają o wiele większą siłę niż te pochodzące z serwisów opiniujących, w których tożsamość osoby rekomendującej jest mniej lub bardziej anonimowa.

– Rekomendacja znajomego działa wirusowo i nawet jeśli składa się z samych superlatywów, wydaje się wiarygodna. Obecność firmy lub sklepu internetowego na Flakerze działa pozytywnie na jej wizerunek: firma ma żywy, namacalny kontakt online ze swoimi klientami, czy to obecnymi, czy też potencjalnymi. Jest to bardzo pozytywnie odbierane przez klientów. – twierdzi Viren Bhandari.

Flaker, którego podstawowym zadaniem jest podtrzymywanie relacji ze znajomymi oraz prowadzenie angażujących dyskusji na ciekawe tematy, promuje aktywnie testy konsumenckie w Internecie (tzw. flaktesty) – teraz chce pokazać, jak wygląda e-commerce harmonijnie osadzony w serwisie społecznościowym.

– W ciągu zaledwie kilku tygodni udostępnimy konta e-commerce, których funkcjonalność będzie pozwalała m.in. na dodatkowy, prywatny kanał komunikacji, możliwość zdefiniowania atrakcyjnych ofert, znaczne zniżki na reklamy in-flak (we wpisach Flakerowiczów) oraz in-tag (pod wykupionym słowem kluczowym) na Flakerze. – mówi Adam Zygadlewicz z Flaker.pl.

Konta e-commerce w pierwszej kolejności zostaną udostępnione klientom platformy IAI-Shop oraz programu partnerskiego PromoRing na bardzo atrakcyjnych warunkach. Docelowy koszt posiadania takiego konta będzie się wiązał z koniecznością ponoszenie stałej, symbolicznej opłaty co miesiąc.

– Posiadanie konta e-commerce na Flakerze to dopiero pierwszy krok. Bardzo ważne jest zrozumienie jak funkcjonują serwisy społecznościowe i jak budować pozytywne relacje, które nie mogą mieć wyłącznie biznesowego charakteru. Każdy sklep, który wejdzie na Flakera, nie będzie pozostawiony sam sobie i może liczyć na nasze wsparcie i darmowe porady. – dodaje Adam Zygadlewicz. Ambasadorem funkcjonalności e-commerce na Flakerze zostanie Viren Bhandari – będzie on aktywnie uczestniczył w ich opracowywaniu i ulepszaniu, a także udzielał konsultacji na temat Shopping 2.0 oraz tego, jak prowadzić efektywny marketing w internecie praktycznie bezkosztowo.

http://shopping20.flaker.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry