Korek.pl najlepszą domeną tygodnia [Ciekawe domeny]

To już czwarty wpis z cyklu “Ciekawe Domeny”, w którym prezentujemy nasze propozycje domen, które możecie kupić na rynku wtórnym. Dziś przyglądamy się kategorii Motoryzacja. Uruchamiacie projekt w tej branży? Świetnie! Zapraszamy do lektury!

Na Aftermarket znajdziemy blisko 5 tys. domen w tej kategorii, na premium.pl nie znajdziemy dedykowanej kategorii – domeny znajdziemy w kilku miejscach. Jest to jedna z bardziej popularnych kategorii – czy jednak przekłada się to na jakość?

ID-100212698W tej kategorii bez trudu znajdziemy domeny wycenione na 1 mln zł, nie będziemy tu ich jednak podawać. Są ciekawe, ale w naszej ocenie warte nie więcej niż kilkanaście tysięcy złotych. Z domen bardzo drogich, ale ciekawych na pewno wyróżnia się motomarket.pl – cena blisko 150 tys. zł niestety znacznie ogranicza grono potencjalnych nabywców. Świetną nazwą jest również dobrydojazd.pl (34,5 tys. zł) z przeznaczeniem na różnego rodzaju akcje promocyjne. Inną dobrą nazwą na projekt związany z motoryzacją jest korek.pl (14,8 tys zł) i to właśnie ta nazwa w tym tygodniu jest najciekawsza w naszej ocenie. Kolejną propozycją jest motozabytki.pl (3,5 tys. zł) czy gieldamoto.pl (1,9 tys. zł).

Na naszym rynku ostatnio pojawiło się sporo serwisów oferujących zamawianie taksówek – czy są jeszcze ciekawe nazwy? Znaleźliśmy taxitaxi.pl (1,9 tys. zł) i tutaxi.pl wyceniane na 40 zł w aukcji.

W segmencie domen tańszych warto przyjrzeć się z pewnością nazwom autauzywane.eu (50 zł), wyscigowka.pl (50 zł) czy tanianawigacja.pl (50 zł). Obecnie na aukcji znajdziemy również świetną domenę szyba.pl w cenie 200 zł.

W tej kategorii z pewnością znajdziemy dużo domen drogich i bardzo drogich. Zdecydowana większość jest nieciekawa lub po prostu zbyt droga. Może więc warto poszukać na rynku pierwotnym ciekawej nazwy?

Autorem zdjęcia jest suphakit73.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry