Księgarnia online dla ogrodników

Oprócz książek z takich dziedzin, jak architektura krajobrazu, ogrodnictwo, dekoracje wnętrz, produkcja wyrobów z powyższych branż czy kulinaria, księgarnia oferuje także tematyczne programy komputerowe oraz materiały edukacyjne. W niedalekiej przyszłości w ofercie sklepu znajdą się inne produkty, nie tylko książkowe. W zasaobach eOgrodnik.pl będziemy mogli również znaleźć nasiona, rośliny, środki ochrony roślin, narzędzia, maszyny, odzież czy chociażby takie materiały jak ziemia czy ozdobna siatka ogrodzeniowa.

Właścicielem nowego sklepu internetowego jest firma e-Medium, która jest także właścicielem serwisu internetowego Świat Ogrodów swiatogrodow.pl, zawierającym między innymi Bazę Ogrodnictwa, Architektury i Dekoracji (oraz Ekologii).

Oprogramowanie do obsługi sklepu dostarczyła firma ESC Poland.
„Do projektu eOgrodnika od zawsze podchodziłem z dużym entuzjazmem. Mam nadzieję, że wiedza naszej firmy z zakresu ogrodnictwa oraz doświadczenia ESC Poland na polu handlu elektronicznego doprowadzą do szybkiego rozwoju sklepu, który dopiero raczkuje” – tak powstanie nowego sklepu komentuje Andrzej Siciński jego właściciel.

http://www.eogrodnik.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top