Księgarnia online dla ogrodników

Opublikowano: 3 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Oprócz książek z takich dziedzin, jak architektura krajobrazu, ogrodnictwo, dekoracje wnętrz, produkcja wyrobów z powyższych branż czy kulinaria, księgarnia oferuje także tematyczne programy komputerowe oraz materiały edukacyjne. W niedalekiej przyszłości w ofercie sklepu znajdą się inne produkty, nie tylko książkowe. W zasaobach eOgrodnik.pl będziemy mogli również znaleźć nasiona, rośliny, środki ochrony roślin, narzędzia, maszyny, odzież czy chociażby takie materiały jak ziemia czy ozdobna siatka ogrodzeniowa.

Właścicielem nowego sklepu internetowego jest firma e-Medium, która jest także właścicielem serwisu internetowego Świat Ogrodów swiatogrodow.pl, zawierającym między innymi Bazę Ogrodnictwa, Architektury i Dekoracji (oraz Ekologii).

Oprogramowanie do obsługi sklepu dostarczyła firma ESC Poland.
„Do projektu eOgrodnika od zawsze podchodziłem z dużym entuzjazmem. Mam nadzieję, że wiedza naszej firmy z zakresu ogrodnictwa oraz doświadczenia ESC Poland na polu handlu elektronicznego doprowadzą do szybkiego rozwoju sklepu, który dopiero raczkuje” – tak powstanie nowego sklepu komentuje Andrzej Siciński jego właściciel.

http://www.eogrodnik.pl

Sylwester KozakKsięgarnia online dla ogrodników

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.