Który bank da ci kredyt?

Kryzys finansowy szybko odbił się na potencjalnych kredytobiorcach znacznym obniżeniem ich zdolności kredytowej i dodatkowymi warunkami stawianymi przez banki. Sprawdzanie swoich możliwości w każdym z 21 banków to żmudna i długotrwała praca. Porównywarka HipermarketFinansowy.pl ma skracać ten czas do 3 minut.

Aby sprawdzić w kilka minut potencjalną wysokość swojego kredytu hipotecznego, wystarczy skorzystać ze specjalnego kalkulatora na stronie  HipermarketFinansowy.pl. Wpisując anonimowo podstawowe dane finansowe (dochód, obciążenia, liczba osób w gospodarstwie domowym), otrzymujemy potencjalną wysokość kredytu złotówkowego i frankowego. Dla wielu osób zaskakujące może być jak bardzo ich zdolność kredytową może podnieść rezygnacja z karty kredytowej z dużym limitem, bądź znaczne zmniejszenie tego limitu.

Jednak sama zdolność kredytowa nie oznacza, że każdy bank przyzna klientowi oczekiwany kredyt. Wpływ na to mają dodatkowe warunki – np. minimalny wkład własny, minimalne dochody miesięczne, czy staż pracy. Dzięki specjalnie przygotowanej przez analityków serwisu HipermarketFinansowy.pl tabeli, każdy może w przybliżeniu sprawdzić czy rzeczywiście w danym banku otrzyma wnioskowany kredyt.

Przykładowo – bezdzietne małżeństwo zarabiające 4500 zł, bez dodatkowych obciążeń kredytowych może w jednym banku otrzymać kredyt na poziomie 370 tys. zł, a w innym zaledwie 230 tys. zł. Przy dochodach w wysokości 6000 zł netto i trzyosobowej rodzinie, rozpiętość oceny bankowej jest jeszcze większa – granice sięgają 315 i 550 tys. zł.

Dla osób, które chcą dokładnie sprawdzić swoją zdolność kredytową w różnych bankach, HipermarketFinansowy.pl przygotował specjalną infolinię, która pozwala dokładnie (na podstawie podanych określonych danych) wyliczyć wysokość kredytu, jaką wnioskodawca może uzyskać w 21 współpracujących bankach.

HipermarketFinansowy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top