Który bank da ci kredyt?

Kryzys finansowy szybko odbił się na potencjalnych kredytobiorcach znacznym obniżeniem ich zdolności kredytowej i dodatkowymi warunkami stawianymi przez banki. Sprawdzanie swoich możliwości w każdym z 21 banków to żmudna i długotrwała praca. Porównywarka HipermarketFinansowy.pl ma skracać ten czas do 3 minut.

Aby sprawdzić w kilka minut potencjalną wysokość swojego kredytu hipotecznego, wystarczy skorzystać ze specjalnego kalkulatora na stronie  HipermarketFinansowy.pl. Wpisując anonimowo podstawowe dane finansowe (dochód, obciążenia, liczba osób w gospodarstwie domowym), otrzymujemy potencjalną wysokość kredytu złotówkowego i frankowego. Dla wielu osób zaskakujące może być jak bardzo ich zdolność kredytową może podnieść rezygnacja z karty kredytowej z dużym limitem, bądź znaczne zmniejszenie tego limitu.

Jednak sama zdolność kredytowa nie oznacza, że każdy bank przyzna klientowi oczekiwany kredyt. Wpływ na to mają dodatkowe warunki – np. minimalny wkład własny, minimalne dochody miesięczne, czy staż pracy. Dzięki specjalnie przygotowanej przez analityków serwisu HipermarketFinansowy.pl tabeli, każdy może w przybliżeniu sprawdzić czy rzeczywiście w danym banku otrzyma wnioskowany kredyt.

Przykładowo – bezdzietne małżeństwo zarabiające 4500 zł, bez dodatkowych obciążeń kredytowych może w jednym banku otrzymać kredyt na poziomie 370 tys. zł, a w innym zaledwie 230 tys. zł. Przy dochodach w wysokości 6000 zł netto i trzyosobowej rodzinie, rozpiętość oceny bankowej jest jeszcze większa – granice sięgają 315 i 550 tys. zł.

Dla osób, które chcą dokładnie sprawdzić swoją zdolność kredytową w różnych bankach, HipermarketFinansowy.pl przygotował specjalną infolinię, która pozwala dokładnie (na podstawie podanych określonych danych) wyliczyć wysokość kredytu, jaką wnioskodawca może uzyskać w 21 współpracujących bankach.

HipermarketFinansowy.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry