Kulinarny show: SmaczneGO!

Program 2 Telewizji Polskiej rozpoczął emisję drugiej edycji kulinarnego – interaktywnego programu SmaczneGO!, przygotowanego przy współpracy One-2-One Media Solutions.
Projekt realizowany jest na mocy kontraktu z firmą producencką Endemol Polska. Szefowie kuchni wraz z publicznością w studiu przygotowują potrawy z produktów, które można znaleźć w lodówce statystycznego Polaka. Program przebiegający w duchu sportowej rywalizacji prowadzi Olga Bończyk.

Widzowie kibicujący kulinarnej rywalizacji dwu zespołów mogą wziąć udział w licznych SMSowych konkursach i zabawach. W ramach interaktywnego serwisu można także otrzymać na telefon komórkowy zdjęcie i przepis na wymyślone przez szefów kuchni potrawy.” Pierwszy sezon kulinarnego show pokazał, że interakcja w tego typu programach spotyka się z ogromnym zainteresowaniem telewidzów.” – powiedział Piotr Chmielewski z firmy Endemol.

Szefami rywalizujących w programie zespołów są: Marcin Piotrowski oraz Krystian Zalejski – znani i cenieni artyści sztuki kulinarnej. Tym razem zamiast wykwintnych składników mają do dyspozycji proste produkty. Czy kucharzom uda się wyczarować z tych „zwyczajnych” składników wspaniałe dania? Jak pokazały doświadczenia z programów emitowanych w innych krajach, jest to bardzo prawdopodobne.

Wrześniowe SmaczneGO! jest drugą edycja programu przygotowaną przez One-2-One Media Solutions.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top