Kwietniowy IT Netcamp

Opublikowano: 20 kwietnia 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi:

Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie branży internetowej, które odbędzie się w czwartek 30 kwietnia 2010 r. o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz w Szczecinie.

Kwietniowy IT Netcamp 1Na spotkaniu poruszane będą kwestie użyteczności serwisów internetowych (Marcin Stefaniak, Lemon Demon), eliminacji ograniczeń w biznesie (Robert Skibiński, Vento Consluting) oraz możliwości wykorzystywania mikroblogów w handlu internetowym (Adam Zygadlewicz, Netguru).

Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy w miłej atmosferze pubu Piwnica Kany. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zarejestrować się na spotkanie na stronie http://www.netcamp.net.pl

Dawid ZarazińskiKwietniowy IT Netcamp

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.