Netcamp podpowie jak budować globalne startupy

Opublikowano: 8 września 2015. Kategoria: Rynek. Tagi:

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek, 17 września, o godz. 18.00 na pierwsze po wakacjach inspirujące spotkanie IT. W związku ze zbliżającym się Startup Weekendem w Szczecinie, rozmowy dotyczyć będą startupów. Będzie mowa o tworzeniu innowacyjnych projektów, skalowaniu biznesu oraz zdobywaniu finansowania od inwestora.

Dawid ZarazińskiNetcamp podpowie jak budować globalne startupy

Trendy z Google I/O 2014 na najnowszym Netcampie

Opublikowano: 12 czerwca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Już 25 czerwca Fundacja Netcamp zaprasza na wspólne oglądanie transmisji z Google I/O z San Francisco. Następnego dnia odbędzie się spotkanie Netcamp, gdzie można będzie posłuchać o tworzeniu aplikacji na Google Glass, trendach w mobile i wearable computing.

Dawid ZarazińskiTrendy z Google I/O 2014 na najnowszym Netcampie

Inspirujący Netcamp dla startupów już 24 kwietnia

Opublikowano: 22 kwietnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 24 kwietnia o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem w związku ze zbliżającym się hackathonem Nethack pojawi się temat startupów i projektowania usług.

Dawid ZarazińskiInspirujący Netcamp dla startupów już 24 kwietnia

Technologie przyszłości na szóstych urodzinach Netcampa

Opublikowano: 15 listopada 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Już 28 listopada Fundacja Netcamp zaprasza na szóste urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Czy czeka nas rewolucja mobile internet of things, na czym polega fenomen wirtualnej waluty Bitcoin oraz gdzie jest biznes w druku 3D – o tym będzie można przekonać się osobiście na urodzinowym Netcampie.

Dawid ZarazińskiTechnologie przyszłości na szóstych urodzinach Netcampa

Netcamp Tech nie tylko dla programistów

Opublikowano: 17 września 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Już w czwartek 19 września o godz. 18:00, Fundacja Netcamp zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem tematem będą narzędzia i technologie, które ułatwiają zapewnienie jakości i bezpieczeństwo tworzonego oprogramowania.

Dawid ZarazińskiNetcamp Tech nie tylko dla programistów

Startup Safary w Berlinie już we wrześniu

Opublikowano: 22 sierpnia 2013. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , ,

Już 6 września kilkadziesiąt berlińskich startupów i firm IT otworzy swoje drzwi w ramach Startup Safary Berlin. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odwiedzić firmy, spotkać się z ich założycielami oraz poznać startupowców z całej Europy.

Dawid ZarazińskiStartup Safary w Berlinie już we wrześniu