Kwietniowy numer Marketing & more

Opublikowano: 7 kwietnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Kwietniowy numer Marketing & more to przede wszystkim analiza wyzwań PR-owych, przed jakimi obecnie stoi polski Kościół. Prezentacja kościelnych „gwiazd PR-u” i najlepszych chwytów marketingowych w zarządzaniu religią. Ponadto wzór na dyplomatołka, czyli wynik różnicy dyplomaty i PR-owca.

„Profesjonaliści w czerni” jest pierwszą w Polsce prezentacją wybitnych marketingowców i PR-owców w polskim Kościele. W artykule wspólnie ze świeckimi ekspertami z branży zastanawiają się oni nad wizerunkowymi wyzwaniami, przed którymi staje współczesny Kościół, oraz analizują najlepsze posunięcia w promocji religii, jakie podejmowali zarówno hierarchowie, jak i święci. 

„Wizerunkowe dyplomatołki” – droga, jaką musi przebyć młody adept dyplomacji, by zostać reprezentantem wizerunkowym naszego kraju, a nie tylko… dyplomatołkiem. Minister Sikorski zdradza plany, dzięki którym już wkrótce na placówkach będą tylko profesjonalni budowniczy reputacji kraju, a nie pionki politycznych dealów.

Kwietniowy numer Marketing & more 1

„Superszpieg coraz bardziej markowy” – legendarny 007 wbrew powszechnej opinii, do historii przeszedł nie jako as wywiadu, ale największy trendseter. Nieporównywalnie więcej – niż na rzecz Jej Królewskiej Mości – zrobił dla dziesiątek marek, które zbudował i mistrzowsko pozycjonował w ponad czterdziestoletniej karierze. M&m publikuje listę tych, którzy opłacali agenta, i korzyści, jakie w zamian otrzymywali.

Dla zawodowców od planowania mediów do numeru dołączone jest zestawienie kanałów tematycznych. Kompendiów wiedzy zawiera spis wszystkich z podziałem na grupy docelowe oraz wyniki oglądalności liderów każdego segmentu. Są też wskazówki ekspertów i ich przewidywania kierunków rozwoju rynku.

…a Konjo pisze o przednówku w polskim „szołbiznesie”, czyli corocznym przewidywaniu, jaki styl będzie obowiązkowy w nadchodzącym sezonie… „Bo jak jakiś zespół nagra tzw. Przebój lata, zapewni egzystencję sobie i firmie płytowej na wiele kolejnych sezonów ” – można przeczytać w Konjo presents.

Hanna LaskowskaKwietniowy numer Marketing & more

Podziel się!

O autorze

hania