Laboratoria w Internecie

Opublikowano: 18 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

15 czerwca wystartowała Aukcja w serwisie Laboratoria.net. Licytować można nie tylko sprzęt laboratoryjny, ale także wszystko to, co może przydać się podczas przeprowadzania badań i doświadczeń naukowych.

Swoje wstępne zainteresowanie projektem aukcji zgłosiło sporo firm.
– Aukcje internetowe są coraz popularniejsze, także w Polsce – mówi Marzena Nykiel z redakcji portalu. – Nie ma jednak wśród nich miejsca, w którym można by zaoferować sprzęt potrzebny ludziom nauki. Chcemy tę lukę wypełnić – dodaje.

Laboratoria.net istnieje w sieci od lutego br. Serwis został zaprojektowany jako platforma przekazu opinii, poglądów i doświadczeń. Można w nim znaleźć informacje dotyczące m. in. norm i certyfikacji, aktualnych przetargów, zastosowania laboratoriów w przemyśle, usługach i medycynie oraz najnowszych rozwiązań technologicznych.

http://www.laboratoria.net

Sylwester KozakLaboratoria w Internecie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.