LAN Party po raz trzeci

Opublikowano: 12 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W dniach 24-25 lipca 2004 r. w Centralnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Nowowiejskiej 37B w Warszawie odbędzie się trzecia edycja największej i najpopularniejszej imprezy typu LAN Party w Polsce -LAN4FUN. Impreza skierowana jest do wszystkich wielbicieli internetowych gier komputerowych (w przedziale wiekowym 14-35 lat), bez względu na przynależność do grup i stowarzyszeń tzw. klanów.

Część z nich, znana w środowisku jako zawodowi gracze, traktuje swoją pasję jako sposób na życie. Komputer jest dla nich tym, czym samochód dla kierowcy rajdowego. Najczęściej to właśnie oni posiadają w obudowach swoich komputerów najnowsze nowinki techniczne, zaś ich akcesoria nie ustępują najnowszym trendom na rynku. Uczestnicy z całej Polski przywożą swoje komputery do Warszawy tylko po to, aby ponad 30 godzin bez przerwy oddawać się wspólnie swojej ulubionej rozrywce – grom komputerowym. Podczas imprez rozgrywane są różnego rodzaju turnieje i konkursy.

Ponieważ impreza trwa dwa dni na miejscu można się przespać, wziąć prysznic i zamówić jedzenie z dostawą. Miejsce imprezy – Centralny Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ul. Nowowiejskiej 37B w Warszawie przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, które także mogą wziąć udział w imprezie. W tym roku Organizatorzy zapewniają także wstęp na imprezę dla widzów, dla których przygotowana zostanie specjalna trybuna i ekran, na którym można obserwować zmagania graczy siedzących na sali.

Koszt uczestnictwa w charakterze gracza to od 30 do 60 zł, wstęp dla widzów jest bezpłatny. Aby wziąć udział w trzeciej edycji LAN4FUN 3 należy zarejestrować się na stronach internetowych.

LAN4FUN dorobiło się rzeszy stałych fanów. Ze względu na dobrą organizację i niepowtarzalną atmosferę środowisko graczy komputerowych z niecierpliwością oczekuje kolejnych spotkań. W tym roku imprezę wspierają firmy 3Com, ASUSTeK Computer Inc, Revoltec, Plantronics, CD Projekt oraz ProFuturo.

http://www.lanparty.pl

Sylwester KozakLAN Party po raz trzeci

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.