Łatwiejsza rejestracja portugalskiej domeny

Z początkiem marca rozluźnione zostaną zasady rejestracji portugalskich domen. Posiadanie nazwy .PT będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych – bez zbędnych obostrzeń.

Łatwiejsza rejestracja portugalskiej domeny 1Fundação para a Computação Científica Nacional (FCCN), podmiot zarządzający rejestrem .PT, poinformował, że z dniem 1 marca złagodzone zostaną zasady rejestracji.

To cel, nad którym Fundacja pracowała od dawna i nareszcie uzyskaliśmy zgodę Rady Ogólnej. Mamy nadzieję, że ta liberalizacja oznaczać będzie wzrost liczby osób, które wybierają .PT a nie inne końcówki – powiedział Pedro Veiga, szef FCCN.

Od 1 maja każdy będzie mógł zarejestrować portugalską domenę – bez konieczności posiadania marki lub firmy, tak jak było to do tej pory. Adres z końcówką .PT będzie mógł więc mieć każdy zainteresowany.

Rada Ogólna Fundacji zdecydowała się także wprowadzić okres Sunrise. Potrwa on od początku marca do końca kwietnia. Ma pozwolić firmom, instytucjom, właścicielom marek, organizacjom czy artystom na rejestrację odpowiadającej domeny .PT.

Więcej informacji uzyskać można na tej stronie.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry