Lecisz z Air France? Przewoźnik zapewni mobilną prasę

Air France zaprezentował nową aplikację na tablety, dzięki której pasażerowie będą mogli przeglądać blisko 30 tytułów prasowych. Czasopisma są dostępne do pobrania na 24 godziny przed wylotem.

Aplikacja Air France Press jest dostępna dla wszystkich pasażerów linii, którzy mają do dyspozycji tablety z systemami operacyjnymi iOS, Android, Windows 8 lub RT.

Air France Press

Osoby podróżujące w kabinach Klasy Pierwszej, Biznes, Premium Economy oraz posiadacze kart Flying Blue na poziomie Platinum, Gold i Silver mogą pobierać nieograniczoną liczbę dzienników i magazynów dostępnych za pomocą aplikacji.

Pasażerowie w Klasie Ekonomicznej, posiadacze kart Flying Blue na poziomie podstawowym Ivory mają mniejszy wybór i mogą pobierać bezpłatnie 2 dzienniki i 2 magazyny. Natomiast pasażerowie Klasy Ekonomicznej, którzy nie są członkami programu Flying Blue, mogą korzystać z oferty „2014 discovery” (do pobrania darmowy 1 dziennik i 1 magazyn).

Tytuły wydawane przez francuskiego przewoźnika – „Air France Magazine” i „Air France Madame” – dostępne są do pobrania bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników aplikacji. Według zapewnień, w tym roku pojawi się wersja również na smartfony.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry