LetterPress – potyczki słowne na smartfonie

Opublikowano: 29 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Lubicie krótki rozgrywki ze znajomymi? Nie boicie się wyzwań języka angielskiego? Świetnie. W App Store pojawił się LetterPress, nowa propozycja gry słownej od atebits.

Zasady gry są dość proste – i w tym chyba można poszukiwać sukcesu. Mamy planszę o wymiarach 5×5 z losowymi literami. Naszym zadaniem jest ułożyć z nich angielskie słowo, za każdą wykorzystaną literę wolną lub literę przeciwnika otrzymujemy punkt. Po kilku wymianach słów plansza zamienia się w prawdzie pole bitwy, gdzie mamy zaznaczony swój teren. Wtedy zaczynamy już precyzyjnie dobierać słowa, które zamieścimy na planszy. Kto wygra? Ten kto będzie mieć więcej punktów, a na planszy nie zostanie żadne wolne pole.

Gra jest darmowa, można ją nabyć w App Store. Użytkownicy mogą nabyć też ulepszenia w grze, np. większa liczba jednocześnie rozgrywanych partii czy większy wybór szablonów kolorystycznych gry.

Sama gra, tak jak wspomniałem, jest banalnie prosta i jednocześnie niesamowicie wciągająca. Zachęcamy do rozgrywek!

Sylwester KozakLetterPress – potyczki słowne na smartfonie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.