Liberty Direct uruchamia serwis lajt

Liberty Direct, ubezpieczyciel komunikacyjny działający w systemie direct, uruchamia mobilny serwis internetowy www.libertydirect.pl/mobile/. Tym samym Liberty Direct jest pierwszą firmą ubezpieczeniową w Polsce i jedną z pierwszych na świecie oferującą możliwość skorzystania z oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW oraz Assistance przy wykorzystaniu Internetu mobilnego.

Poprzez serwis można zamówić bezpłatną rozmowę z konsultantem Liberty Direct, zapoznać się z informacjami o firmie, a także postępowaniu w przypadku szkody. Serwis został zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych posiadających szeroki ekran. W kolejnych etapach przewidziana jest rozbudowa nowych funkcjonalności serwisu, a także optymalizacja pod inne typy telefonów.

Dla Liberty Direct internet ma fundamentalne znaczenie – około 50% naszych klientów decyduje się na zakup oferowanych przez nas ubezpieczeń przy wykorzystaniu sieci. Jednocześnie obserwujemy trendy na rynku, które pokazują, że ruch w Internecie mobilnym sukcesywnie rośnie. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu jego użytkowników zdecydowaliśmy się na rozwój naszej oferty. – mówi Michał Kwieciński, Dyrektor Generalny Liberty Direct.

www.libertydirect.pl/mobile

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry