Liberty Direct uruchamia serwis lajt

Opublikowano: 18 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Liberty Direct, ubezpieczyciel komunikacyjny działający w systemie direct, uruchamia mobilny serwis internetowy www.libertydirect.pl/mobile/. Tym samym Liberty Direct jest pierwszą firmą ubezpieczeniową w Polsce i jedną z pierwszych na świecie oferującą możliwość skorzystania z oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW oraz Assistance przy wykorzystaniu Internetu mobilnego.

Poprzez serwis można zamówić bezpłatną rozmowę z konsultantem Liberty Direct, zapoznać się z informacjami o firmie, a także postępowaniu w przypadku szkody. Serwis został zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych posiadających szeroki ekran. W kolejnych etapach przewidziana jest rozbudowa nowych funkcjonalności serwisu, a także optymalizacja pod inne typy telefonów.

Dla Liberty Direct internet ma fundamentalne znaczenie – około 50% naszych klientów decyduje się na zakup oferowanych przez nas ubezpieczeń przy wykorzystaniu sieci. Jednocześnie obserwujemy trendy na rynku, które pokazują, że ruch w Internecie mobilnym sukcesywnie rośnie. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu jego użytkowników zdecydowaliśmy się na rozwój naszej oferty. – mówi Michał Kwieciński, Dyrektor Generalny Liberty Direct.

www.libertydirect.pl/mobile

Tomasz UchańskiLiberty Direct uruchamia serwis lajt

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski