Licytacja na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka zakończona

Z sukcesem zakończyła się trwająca miesiąc licytacja na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka przeprowadzona na stronie internetowej stolica.pl/kopd. Licytowane zostały powierzchnie reklamowe znanych wydawnictw.

Dzięki przeprowadzonej licytacji Komitet Ochrony Praw Dziecka otrzymał 52 540 złotych. Zgromadzone pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe Komitetu – bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i prawną oraz seksuologiczną dzieciom i ich rodzinom. Za prawidłowy przebieg aukcji odpowiadała firma kurierska STOLICA.

“Nie jesteśmy dotowani regularnie przez państwo, a fundusze i dotacje, jakie otrzymujemy są małe i nieregularne. Nasze porady są bezpłatne i aby takie pozostały, stale musimy starać się o środki finansowe. Stąd pomysł na Licytację, zrealizowaną dzięki życzliwości naszego stałego sponsora – firmy Messenger Service Stolica. Drugą istotną sprawą była życzliwość Wydawnictw, które przekazały nam w sumie 13 powierzchni reklamowych. Projekt zyskał wielu zwolenników. Był nowatorski i ciekawy. Zebrane fundusze przełożą się na liczbę porad i konkretną pomoc, jakiej oczekują od nas nasi podopieczni. Mocno wierzę, że w przyszłym roku, mając już wypracowany model Licytacji i doświadczenia z I edycji, projekt zostanie powtórzony i zakończy się jeszcze większym sukcesem.” – podsumowała Magda Stachowiak, koordynator Licytacji z ramienia KOPD.

Dostarczycielem kompleksowych usług kurierskich i logistycznych niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia Licytacji była firma Messenger Service STOLICA SA. Przez cały czas jej trwania pracownicy Stolicy byli odpowiedzialni za wszystkie procesy informatyczne, bezpieczeństwo danych oraz bezawaryjną pracę systemu odpowiedzialnego za prawidłowy przebieg licytacji.

http://www.stolica.pl/kopd

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry