Lifestylowy charakter portalu e-mieszkanie.pl

Portal e-mieszkanie.pl należący do Grupy e-budownictwo.pl nabiera nowego lifestylowego charakteru i poszerza swoją tematykę.
Nowością portalu jest sekcja „SMACZNA KUCHNIA”. Można w niej znaleźć artykuły i ciekawostki na tematy kulinarne m.in. porady ekspertów dotyczące zasad prawidłowego odżywiania, przepisy kulinarne, diety oraz nowości i tajniki zdrowej i smacznej kuchni. Nie zabraknie również artykułów dotyczących zasad savoir-vivre’u, ciekawych wywiadów i podróży kulinarnych w różne zakątki świata.

W sekcji Dom interaktywny znajdziemy  aplikacje do aranżacji wnętrz, które umożliwiają modyfikację przykładowych aranżacji przez dostosowanie ich kolorystycznie wraz z możliwością wyboru produktów z szerokiej oferty firm. Możliwa jest ingerencja w wygląd zarówno mebli, jak i całego pomieszczenia (podłóg, ścian, oświetlenia, ozdób, dodatków, itd.).

Nowe sekcje mają zwiększyć interaktywny charakter portalu e-mieszkanie.pl  Czytelnicy mają możliwość ich współtworzenia dzięki możliwości przesyłania swoich przepisów i filmów o gotowaniu, a także mogą brać udział w rozmaitych konkursach.

e-mieszkanie.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top