Lunchers.pl – umów się na lunch biznesowy

Opublikowano: 12 marca 2013. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: ,

Głównym pomysłem twórców Lunchers.pl jest pomoc w umówieniu się na lunch i poznanie nowych, ciekawych osób. Platforma skierowana jest raczej do przedsiębiorców niż do użytkowników prywatnych.

logo_lunchersNaszym celem było stworzenie przejrzystej platformy, która umożliwia dołączenie do grona osób, posiadających wspólne cele zawodowe, pasje i dążenia, a przede wszystkim, które rozumieją, że prawdziwy i długotrwały sukces opiera się na sieci kontaktów, które najlepiej buduje się na nieformalnych spotkaniach, takich jak np. śniadania czy lunch – powiedziała Magdalena Krakowczyk, współzałożycielka Lunchers.pl.

Proces umawiania składa się kilku kroków, z czego kluczowym jest określenie celu spotkania. Ciekawą opcją jest również możliwość ustalenia kto płaci za posiłek. Serwis umożliwia wyeksportowanie szczegółów spotkania do Outlooka czy Kalendarza Google.

Sylwester KozakLunchers.pl – umów się na lunch biznesowy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.