Lunchers.pl – umów się na lunch biznesowy

Głównym pomysłem twórców Lunchers.pl jest pomoc w umówieniu się na lunch i poznanie nowych, ciekawych osób. Platforma skierowana jest raczej do przedsiębiorców niż do użytkowników prywatnych.

logo_lunchersNaszym celem było stworzenie przejrzystej platformy, która umożliwia dołączenie do grona osób, posiadających wspólne cele zawodowe, pasje i dążenia, a przede wszystkim, które rozumieją, że prawdziwy i długotrwały sukces opiera się na sieci kontaktów, które najlepiej buduje się na nieformalnych spotkaniach, takich jak np. śniadania czy lunch – powiedziała Magdalena Krakowczyk, współzałożycielka Lunchers.pl.

Proces umawiania składa się kilku kroków, z czego kluczowym jest określenie celu spotkania. Ciekawą opcją jest również możliwość ustalenia kto płaci za posiłek. Serwis umożliwia wyeksportowanie szczegółów spotkania do Outlooka czy Kalendarza Google.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry