Magazyn Futbol: dziękujemy za Euro 2008

Grudniowy „Magazyn Futbol” został wydany z dodatkiem specjalnym „Dziękujemy” – poświęconym awansowi polskiej reprezentacji do Euro 2008. Z tej okazji miesięcznik organizuje też konkurs dla czytelników, w którym można wygrać m.in. jedną z 20 piłek Adidasa podpisanych przez Leo Beenhakkera.
Najnowszy „Magazyn Futbol” publikuje również ekskluzywny wywiad z Lionelem Messi – jednym z najlepszych piłkarzy świata porównywanym do Diego Maradony i przybliża świat tzw. barras bravas – gangów piłkarskich chuliganów w Argentynie. Do grudniowego wydania dołączony jest plakat przedstawiający reprezentację Polski 2007.

„Po latach niepowodzeń Polska nareszcie zagra w finałach mistrzostw Europy. Ten historyczny moment postanowiliśmy uwiecznić w niezwykłym dodatku, prezentującym unikatowe zdjęcia i komentarze oraz pokazującym drogę naszej reprezentacji do sukcesu. Zawdzięczamy go nie tylko naszym zawodnikom, ale przede wszystkim Leo Beenhakkerowi, który po latach niepowodzeń naszej reprezentacji wywalczył z polskimi piłkarzami historyczny awans i w rezultacie stał się niemalże naszym bohaterem narodowym. Dlatego z pewnością nie lada gratką jest możliwość wygrania piłek z jego autografem. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie „Gdzie urodził się selekcjoner reprezentacji Polski”? i wysłać odpowiedź sms-em. Oprócz piłek z podpisem Leo rozdajemy prenumeraty naszego magazynu i książki” – mówi Mariusz Herman, prezes wydawnictwa Sportlive24 S.A.

Nowy „Magazynu Futbol” jest w sprzedaży w całej Polsce od września br. Redakcję tworzą uznani dziennikarze sportowi z kraju i za granicy oraz wybitne osobistości związane z polską piłką – zawodnicy, trenerzy, działacze sportowi, m. in. Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Jerzy Dudek, Jerzy Engel, Patrick Barclay („The Sunday Telegrach”), Martin Mazur („El Grafico”) i in. Redaktorem naczelnym miesięcznika jest Dariusz Kurowski, polski korespondent  – "World Soccer". Miesięcznik liczy 132 strony i jest wydawany w nakładzie 100 tys. egzemplarzy. Wydawcą „Magazynu Futbol” jest Sportlive24, które wydaje również miesięcznik siatkarski „Super Volley”.

„Magazyn Futbol” pojawi się w sprzedaży 23 listopada. Miesięcznik kosztuje 4,90 zł.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry