Majowy Netcamp

Opublikowano: 24 maja 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi: ,

Netcamp zaprasza na specjalne spotkanie branży internetowej w ramach Europejskiego Tygodnia MŚP, które odbędzie się w piątek 28 maja 2010 r. o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz w Szczecinie.

Na spotkaniu zaprezentuje się nowy startup oferujący przewodnik po wydarzeniach który wykorzystuje system preferencji użytkowników (Arkadiusz Skuza, ToTuTam.pl). Mowa będzie również o wdrażaniu rozwiązań SaaS na przykładzie CDN SimpleStorage i VideoCMS (Piotr Karwatka, Divante). Natomiast Julia Krysztofiak-Szopa z AdTaily.com podsumuje rok działalności Adtaily i podzieli się pierwszymi doświadczeniami po wejściu na globalny rynek.

Majowy Netcamp 1Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy w miłej atmosferze pubu Piwnica Kany. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie www.netcamp.net.pl

Europejski Tydzień MŚP 2010 ma na celu promowanie przedsiębiorczości aby coraz więcej młodych ludzi poważnie rozważało prowadzenie własnej działalności jako drogę kariery zawodowej. Zwraca też uwagę na docenienie przedsiębiorców za ich wkład w tworzenie miejsc pracy, innowacyjność i konkurencyjność Europy. Kampania informuje o wsparciu oferowanym mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom przez UE, władze krajowe, regionalne i samorządy lokalne.

Dawid ZarazińskiMajowy Netcamp

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.