Marketing interaktywny na Uczelni Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego uruchamia nową specjalność na studiach I stopnia – marketing interaktywny. Program studiów został przygotowany wspólnie z ekspertami firm zrzeszonych w Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB. Pierwszą odsłoną współpracy będzie miesięczny kurs z zakresu marketingu interaktywnego, który rozpocznie się 9 sierpnia br.

Współpraca pomiędzy Uczelnią Łazarskiego a IAB rozpocznie się od przeprowadzenia oddzielnego kursu z zakresu marketingu interaktywnego. W najbliższym roku akademickim Uczelnia wprowadza do swojej oferty specjalność, pozwalającą na zdobycie kompleksowej wiedzy na temat zarządzania projektami marketingowymi w Internecie, obsługi Social Media i szeroko rozumianej komunikacji interaktywnej. Wszystkie zajęcia specjalizacyjne będą odbywały się w formie konwersatoriów i warsztatów, z wykorzystaniem case studies oraz w formie pracy zespołowej, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do realnych sytuacji biznesowych.

Marketing interaktywny na Uczelni Łazarskiego 1Wzrost zapotrzebowania rynku na ekspertów z zakresu marketingu interaktywnego sprawił, że postanowiliśmy jako pierwsi w Polsce uruchomić tego typu specjalność – tłumaczy Agata Jankowska, Koordynator Projektów na Uczelni Łazarskiego – Szeroko pojęty e-biznes jest dynamicznie rozwijającą się branżą. Właśnie dlatego chcemy zaoferować możliwość zyskania zawodowych kwalifikacji osobom, które fascynują się nowymi kanałami komunikacji i zamierzają podjąć pracę w sektorze usług internetowych – podkreśla Agata Jankowska.

Już w sierpniu, w ramach współpracy Uczelni z Związkiem Pracodawców Branży Internetowej, zostanie wdrożony pilotażowy, miesięczny kurs marketingu interaktywnego, który rozpocznie się 9 sierpnia. Szkolenie jest dedykowane wszystkim, którzy interesują się tematyką e-biznesu. Zajęcia będą obejmowały 36 godzin spotkań z ekspertami zajmującymi się na co dzień różnymi obszarami e-marketingu i e-PR.

Specjalność Marketing Interaktywny jest dedykowana osobom zainteresowanym nowymi technologiami i sposobami dotarcia do odbiorców w Internecie, aktywnym użytkownikom kanałów Social Media oraz osobom, które chcą poznać funkcjonalność nowoczesnych nośników komunikacji, jak Smartfony czy Tablety. Absolwenci specjalności znajdą pracę w szeroko rozumianym e-biznesie, agencjach reklamowych, marketingowych i PR oraz w branży telekomunikacyjnej. Zajęcia podczas kursu oraz w ramach studiów będą prowadzone przez specjalistów z największych agencji interaktywnych, takich jak Agora SA, Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia.pl, Ad.net, ARBOmedia, Internetowy Dom Mediowy Net S.A., TVP.pl, Redefine Sp. z o.o., Axel Springer Polska Sp. z o.o., Naszaklasa.pl, Grupa Wydawnicza Polskapresse oraz wielu innych.

www.rekrutacja.lazarski.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top