Mech Mechanic Simulator od Polyslash zadebiutuje 25 marca

Polyslash, notowany na rynku NewConnect krakowski producent gier, ogłosił datę premiery gry Mech Mechanic Simulator na platformie Steam. Już 25 marca gracze będą mogli wejść do rozgrywki oferowanej przez symulator mechanika w pełnej wersji. Ponadto Polyslash intensywnie pracuje nad wersjami konsolowymi gry, a także nad pozostałymi zapowiedzianymi produkcjami.

Opublikowane niedawno demo oraz prolog spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony graczy. Uzyskany feedback utwierdził nas w przekonaniu, że Mech Mechanic Simulator to gra kompletna oraz gotowa do szerszego udostępnienia w pełnej wersji. W związku z tym zdecydowaliśmy się na ustalenie daty premiery na 25 marca br. Do tego czasu będziemy w pełni koncentrować się na działaniach marketingowych oraz dalszym rozbudowywaniu społeczności, w celu zwiększenia zasięgów tytułu  – powiedział Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

Mech Mechanic Simulator – Polyslash

Mech Mechanic Simulator ma wysoki potencjał monetyzacyjny dlatego wspólnie z Console Labs pracujemy nad wersjami na konsole w tym platformy next-genowe, czyli PS5 oraz Xbox Series X|S. Zamierzamy również zintensyfikować promocję tytułu na rynku chińskim, w czym wspiera nas lokalny wydawca HeartBeat Interactive Entertainment – dodał Dawid Ciślak.

O Polyslash

W grudniu 2020 rok Polyslash podpisał umowę z firmą Console Labs, na podstawie której jest ona odpowiedzialna za porting gry na platformy PS5 oraz Xbox Series X|S. Ponadto partner pracuje również nad wersjami gry na konsole starszej generacji, a więc PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Natomiast 11 stycznia br. Polyslash podpisał umowę z HeartBeat Interactive Entertainment, chińskim wydawcą gier. W ramach umowy chiński wydawca jest odpowiedzialny za wydanie oraz dystrybucję na rynku chińskim gier Mech Mechanic Simulator oraz Alchemist Simulator. Wydawca zrealizuje także działania marketingowe oraz promocyjne na terenie Chin.

Link do strony gry Mech Mechanic Simulator na Steam: https://store.steampowered.com/app/1044980/Mech_Mechanic_Simulator/

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry