Megafoni zwiększa skuteczność kampanii na Facebooku dzięki Open Graph

Megafoni, narzędzie do promocji na Facebooku, dzięki wdrożeniu technologii Facebook Open Graph zwiększa widoczność kampanii o 100 proc.

Open Graph jest technologią, która umożliwia automatyczne dzielenie się aktywnością na profilu użytkownika w serwisie Facebook. W przypadku Megafoni wysłanie zgłoszenia konkursowego, oddanie głosu lub skomentowanie zgłoszenia powoduje natychmiastowe publikowanie naturalnie brzmiących komunikatów wyświetlanych w Tickerze (oknie aktywności znajomych), profilu Timeline użytkownika oraz na tablicach jego znajomych.

megafoniIntegrując technologię Open Graph w aktywnych Megafoni Promocjach w ciągu jednego dnia odnotowaliśmy o 100% większą liczbę udostępnień Megafoni Promocji na Facebooku z 50% skutecznością kliknięć! W okresie świąteczno-noworocznym zaowocowało to ponad 1 mln odsłon opublikowanych czynności na Facebooku! – powiedział Dominik Dryja, CEO Megafoni.pl.

Integracja dostępna jest bezpłatnie dla firm oraz agencji reklamowych posiadających bezpłatne konto Megafoni, w każdym organizowanym konkursie Megafoni oraz na życzenie w konkursach organizowanych pod własną marką organizatora.

 

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry