Megafoni zwiększa skuteczność kampanii na Facebooku dzięki Open Graph

Opublikowano: 8 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Megafoni, narzędzie do promocji na Facebooku, dzięki wdrożeniu technologii Facebook Open Graph zwiększa widoczność kampanii o 100 proc.

Open Graph jest technologią, która umożliwia automatyczne dzielenie się aktywnością na profilu użytkownika w serwisie Facebook. W przypadku Megafoni wysłanie zgłoszenia konkursowego, oddanie głosu lub skomentowanie zgłoszenia powoduje natychmiastowe publikowanie naturalnie brzmiących komunikatów wyświetlanych w Tickerze (oknie aktywności znajomych), profilu Timeline użytkownika oraz na tablicach jego znajomych.

megafoniIntegrując technologię Open Graph w aktywnych Megafoni Promocjach w ciągu jednego dnia odnotowaliśmy o 100% większą liczbę udostępnień Megafoni Promocji na Facebooku z 50% skutecznością kliknięć! W okresie świąteczno-noworocznym zaowocowało to ponad 1 mln odsłon opublikowanych czynności na Facebooku! – powiedział Dominik Dryja, CEO Megafoni.pl.

Integracja dostępna jest bezpłatnie dla firm oraz agencji reklamowych posiadających bezpłatne konto Megafoni, w każdym organizowanym konkursie Megafoni oraz na życzenie w konkursach organizowanych pod własną marką organizatora.

 

Sylwester KozakMegafoni zwiększa skuteczność kampanii na Facebooku dzięki Open Graph

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.