Mireo wprowadza na polski rynek aplikację nawigacyjną GPS DON’T PANIC – mamy kody promocyjne!

Na polskim rynku oprogramowania do nawigacji w smartfonach z iOS i systemem Android pojawiła się kolejna pozycja – DON’T PANIC firmy Mireo. Dla naszych Czytelników mamy trzy kody promocyjne pozwalające pobrać tę aplikację za darmo.

Dostępna funkcja intuicyjnego wyszukiwania pozwala jej użytkownikom znaleźć miejsce docelowe już po wprowadzeniu niepełnego adresu bądź samych tzw. „punktów zainteresowania” (POI). Dzięki mapom offline, dostępnym na terenie danego kraju razem z aplikacją, posiadanie bezprzewodowego dostępu do sieci czy pokrywanie kosztów roamingu nie są konieczne.

Mireo wprowadza na polski rynek aplikację nawigacyjną GPS DON’T PANIC – mamy kody promocyjne! 1

Map Polski do aplikacji dostarczyła polska Spółka Emapa, dzięki czemu użytkownicy DON’T PANIC mają dostęp do szczegółowych oraz aktualnych danych z czerwca 2011 roku. Aplikacja zawiera szczegółowe plany nawet niewielkich miejscowości, dokładne punkty adresowe, obrysy budynków, jak również bogatą bazę punktów zainteresowania.

Mireo wprowadza na polski rynek aplikację nawigacyjną GPS DON’T PANIC – mamy kody promocyjne! 2Nasi inżynierowie sięgnęli po kreatywne rozwiązania, aby stworzyć szybką, inteligentną i prostą w użytkowaniu aplikację GPS na rynku. Jestem przekonany, że razem z naszym partnerem, firmą Emapa, stworzyliśmy doskonałą ofertę dla klientów z Polski – mówi Leonardo Siladić, dyrektor generalny w Mireo.

Aplikacja w wersji dla użytkowników iPhone’ów jest dostępna w App store na stronie: http://itunes.apple.com/pl/app/mireo-dont-panic-poland/id441719762?mt=8. Wersję obsługującą system Android można znaleźć natomiast w Android Market: https://market.android.com/details?id=hr.mireo.dp.

Uwaga: Dla naszych Czytelników mamy trzy kody promocyjne pozwalające na pobranie aplikacji DON’T PANIC dla systemu Android i iOS. Aby wziąć udział w zabawie proszę zostawić komentarz pod tym wpisem na temat „Przyszłość nawigacji w telefonach” – autorów trzech najciekawszych wpisów nagrodzimy kodami. Zabawa trwa do niedzieli, 31. lipca 2011 do godziny 23:59. Pamiętajcie, żeby dodać informację dla jakiego systemu mamy wysłać kod.

Wyniki: Po burzliwych naradach redakcji wyłoniliśmy zwycięzców zabawy – Maciej, Przemek i mariw. Zwycięzcom życzymy szerokiej drogi z nową nawigacją!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top