Mojabobostrona.pl z receptą na spokojny sen

Serwis Mojabobostrona.pl przygotował miły i przydatny upominek  – zestaw kołysanek dla dzieci, do ściągnięcia za darmo.

Jednym z najczęstszych tematów poruszanych przez rodziców jest sen ich maluszków. Jedne zasypiają z trudnością, inne budzą się kilka razy w nocy, jeszcze inne wstają przed świtem. Serwis internetowy www.mojabobostrona.pl przygotował dla użytkowników prezent – zestaw pięciu przytulanek-zasypianek, które można ściągnąć za darmo. Kołysanki w wersji instrumentalnej z ciekawymi aranżami dostępne są pod adresem www.mojabobostrona.pl/kolysanki. Wystarczy kliknąć w przycisk „ściągnij”, a następnie nagrać piosenki na płytę, odtwarzacz mp3 lub telefon komórkowy i w ten oto prosty sposób rodzice mogą uzyskać pomoc w usypianiu swoich dzieci.
Mojabobostrona.pl z receptą na spokojny sen 1
Serwis www.mojabobostrona.pl to nowa, bo uruchomiona około dwóch miesięcy temu strona dla rodziców o ich dzieciach. Na stronie można tworzyć pamiętniki najważniejszych chwil z życia swojego dziecka (Bobopamiętnik) oraz gromadzić zdjęcia, filmy i nagrania dźwiękowe (Boboalbumy), a następnie dzielić tymi informacjami z upoważnionymi przez siebie osobami – rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Aby wszystkie przesyłane dane były bezpiecznie ich transmisja jest szyfrowana przy pomocy protokołu SSL.

W serwisie znaleźć można odpowiedzi na wiele nurtujących rodziców pytań, dzięki zamieszczanym tu artykułom, a także wypowiedziom pojawiającym się na forum dyskusyjnym oraz forum eksperckim ze specjalistami różnych dziedzin, m.in.  psychologiem, prawnikiem, dietetykiem, stylistką.

Ciekawą funkcją serwisu, jest Boboalert – aplikacja na telefony komórkowe, która umożliwia stały dostęp do podstawowych danych medycznych dziecka, takich jak grupa krwi, uczulenia, alergie, stale przyjmowane leki, kontakt do lekarza i kontakt do poradni specjalistycznych. Aplikacja zawiera również poradnik pierwszej pomocy ze wskazówkami, jak postępować w nagłych wypadkach zagrażających zdrowiu i życiu dziecka.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top