MoneyZoom – wydatki pod lupą

Opublikowano: 24 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Aplikacje pomagające zarządzać budżetem domowym nie cieszą się zbyt wielkim zainteresowaniem. MoneyZoom chce przekonać użytkowników chwytliwym hasłem „Nie udawaj Greka”.

Zasada działania aplikacji jest prosta – ustal limit wydatków i kontroluj go. Proste, prawda? Najważniejsze w tego typu aplikacji jest sumienne wpisywanie danych, autorzy więc bardzo uprościli proces dodawania wydatków, który możemy dodać już w kilka sekund. Tak więc nie powinniśmy mieć problemu z dodawaniem drobnych wydatków takich jak gazeta, bilet czy kawa. Ciekawą opcją jest możliwość wykorzystania PINu do otwarcia aplikacji. Niestety, do korzystania z aplikacji jest wymagane założenie konta.

Do kwietnia dodatkowo w aplikacji powinno pojawić się dodawanie przychodów i zarządzanie rachunkami wraz z przypomnieniami o płatnościach.

Według twórców MoneyZoom z rozwiązania korzysta ponad 20 000 użytkowników. Aplikacja obecnie jest dostępna za darmo (wcześniej kosztowała 1,79 euro) do pobrania z App Store

Sylwester KozakMoneyZoom – wydatki pod lupą

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.