Monit24.pl dołącza do IAB Polska

Do grona Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączyła firma Monit24.pl zajmująca się monitorowaniem serwisów internetowych.

logo_newPrzystąpienie Monit24.pl do IAB to dla naszej firmy bardzo duże wydarzenie, do którego przygotowywaliśmy się już od kilku miesięcy. Ponieważ jednym z ważniejszych zadań IAB jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie metod wykorzystania internetu, chcemy dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem z innymi podmiotami gospodarczymi oraz użytkownikami internetu na szerszą niż dotąd skalę w zakresie optymalizacji działania i dostępności serwisów internetowych.

Chcemy również tworzyć rynek marketingu interaktywnego i mieć faktyczny wpływ na jego zmiany oraz poprawę bezpieczeństwa w sieci. Wierzymy, że współpraca z IAB i współtworzenie standardów oraz dobrych praktyk w zakresie poprawy bezpieczeństwa rynku internetowego przyniesie wymierne korzyści dla całej społeczności internetowej – powiedział Tomasz Kuźniar, prezes zarządu Monit24.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry