Movex w Bartimpexie

Opublikowano: 9 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firmy Intentia Polska Sp. z o.o. i Brasco Bartimpex – Holding Biopaliwowy SA poinformowały o podpisaniu umowy na wdrożenie Movex Żywność i Napoje, rozwiązania dedykowanego branży spożywczej. Umowa dotyczy zarówno spółki biopaliwowej, jak i zależnych od niej Kompanii Spirytusowej „Wratislavia” Polmos Wrocław SA oraz Przedsiębiorstwa Przemysłu Fermentacyjnego „Akwawit” SA.

Pierwszy etap współpracy Intentia Polska Sp z .o.o. i Brasco Bartimpex – Holding Biopaliwowy SA dotyczy podniesienia wersji systemu Movex w firmie Kompania Spirytusowa „Wratislavia” Polmos Wrocław SA. Przedsiębiorstwo, które jest klientem Intentii od 1996 roku, do tej pory z powodzeniem korzystało z 9-tej wersji systemu Movex. Obecnie wdrażana jest najnowsza 12-ta wersja rozwiązania Movex Żywność i Napoje, pracującego na platformie IBM iSeries.

Rozwiązanie biznesowe wesprze działalność Polmosu Wrocław w obszarach produkcji, finansów, logistyki, sprzedaży i zaopatrzenia, ze szczególnym uwzględnieniem Zarządzania Łańcuchem Dostaw, w tym Planowania Wielozakładowego. Ponadto wrocławska spółka będzie korzystać z rozwiązania Movex Output Management. Narzędzie to zostało zaprojektowany tak, by zoptymalizować przetwarzanie i uprościć tworzenie wydruków we właściwej postaci (np. kody kreskowe) i odpowiednim momencie. Movex Output Management umożliwia między innymi wysłanie klientowi potwierdzenia przyjęcia zamówienia pocztą elektroniczną oraz jednoczesne powiadomienie przedstawiciela handlowego za pośrednictwem pager’a, że dokument jest w drodze do klienta.

W Kompanii Spirytusowej „Wratislavia” Polmos Wrocław SA z rozwiązania Movex korzysta 65 użytkowników.
Z rozwiązania Movex Żywność i Napoje korzysta przeszło 500 przedsiębiorstw na świecie. Wśród klientów Intentia Polska z branży spożywczej są: Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o., Wyborowa SA, Wilbo SA, Zielona Budka Zbigniew Grycan SA, Zakłady Tłuszczowe Kruszwica SA.

http://www.akwawit.com.pl
http://www.intentia.com

Sylwester KozakMovex w Bartimpexie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.