.MUSIC z dwumilionowym poparciem

Opublikowano: 11 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dot Music, firma, która chce uruchomić i zarządzać rejestrem .MUSIC poinformowała, że pomysł na stworzenie muzycznej końcówki popiera już dwa miliony osób – zmobilizowanych głównie za pośrednictwem serwisów społecznościowych takich jak Twitter, MySpace, czy Facebook.

.MUSIC z dwumilionowym poparciem 1Rozszerzenie .MUSIC może dać branży muzycznej wyjątkową tożsamość i niezwykle widoczne miejsce w sieci, które reprezentować będzie ich marki oraz związane z muzyką produkty i usługi. Stanowi również fascynującą okazję dla artystów i zespołów by monetyzować i chronić ich muzykę, zyskać rozgłos oraz udział w globalnym ruchu na rzecz wzajemnego łączenia się. Muzyka jest prawdziwie uniwersalnym, jednoczącym językiem – powiedział Constantine Roussos, założyciel i szef Dot Music.

Firma posiadające swe biura w Los Angeles, Nowym Jorku i na Cyprze chce zaoferować proste, wielojęzyczne rozwiązania oraz bezpieczną technologię DNS. Chwali się jednocześnie poparciem artystów i przedstawicieli przemysłu muzycznego. Promocję inicjatywy mocno propaguje za pomocą współczesnych środków komunikacji.

Więcej o pomyśle znaleźć można pod tym adresem.

aznews.pl.MUSIC z dwumilionowym poparciem

Podziel się!

O autorze

aznews.pl

Serwis AZnews.pl przedstawia najważniejsze informacje z branży domenowej. Znaleźć tam można bieżące informacje, raporty i zestawienia sprzedaży.