.MUSIC z dwumilionowym poparciem

Dot Music, firma, która chce uruchomić i zarządzać rejestrem .MUSIC poinformowała, że pomysł na stworzenie muzycznej końcówki popiera już dwa miliony osób – zmobilizowanych głównie za pośrednictwem serwisów społecznościowych takich jak Twitter, MySpace, czy Facebook.

.MUSIC z dwumilionowym poparciem 1Rozszerzenie .MUSIC może dać branży muzycznej wyjątkową tożsamość i niezwykle widoczne miejsce w sieci, które reprezentować będzie ich marki oraz związane z muzyką produkty i usługi. Stanowi również fascynującą okazję dla artystów i zespołów by monetyzować i chronić ich muzykę, zyskać rozgłos oraz udział w globalnym ruchu na rzecz wzajemnego łączenia się. Muzyka jest prawdziwie uniwersalnym, jednoczącym językiem – powiedział Constantine Roussos, założyciel i szef Dot Music.

Firma posiadające swe biura w Los Angeles, Nowym Jorku i na Cyprze chce zaoferować proste, wielojęzyczne rozwiązania oraz bezpieczną technologię DNS. Chwali się jednocześnie poparciem artystów i przedstawicieli przemysłu muzycznego. Promocję inicjatywy mocno propaguje za pomocą współczesnych środków komunikacji.

Więcej o pomyśle znaleźć można pod tym adresem.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry