mytaxi gwarantuje ceny

Dokładna cena znana z góry i promocyjne stawki, przy zachowaniu bezpieczeństwa i profesjonalnej usługi licencjonowanej taksówki – to główne wyróżniki nowej usługi mytaxi Lite, która od dziś dostępna jest w siedmiu największych miastach w Polsce.

Lite jest pierwszą usługą taxi, w której pasażer zna dokładną cenę z góry zamawiając kurs płatny przez aplikację. Kursy mytaxi Lite realizowane są przez licencjonowanych kierowców taksówek. Usługa Lite dostępna jest na trasach rozpoczynających się we wszystkich miastach mytaxi, czyli: w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu.

Koniec z szacunkami

W usłudze mytaxi Lite, po określeniu przez pasażera adresu odbioru i docelowego, aplikacja jeszcze przed zamówieniem kursu wyświetli cenę gwarantowaną jaką pasażer zapłaci przez aplikację. Cena gwarantowana zależna jest od długości trasy i przewidywanego czasu przejazdu, a także aktualnego natężenia ruchu i popytu na danym odcinku w momencie zamówienia. Korzystając z mytaxi Lite pasażer decyduje się na bezpośrednią trasę z początkowo określonego punktu odbioru, do wybranego miejsca docelowego. Kierowca zawsze porusza się najkrótszą możliwą trasą na danym odcinku.

W okresie promocji podczas pilotażu usługi Lite, cena gwarantowana wyświetlana przed zamówieniem zawiera zniżkę – nierzadko wyższą niż -50%. Kierowca natomiast otrzyma wynagrodzenie za kurs według wskazania z taksometru. Różnicę między ceną z taksometru a ceną gwarantowaną, dla kierowcy zostanie zrównoważona przez mytaxi.

W ubiegłym roku testowaliśmy stałe stawki na wybranych trasach i zauważyliśmy na nich często czterokrotny wzrost liczby zamówień – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce. – Ten wynik pokazał nam jak duży potencjał mają ceny gwarantowane. Widzimy, że pasażerowie doceniają transparentność ceny. Dokładnie tak jak podczas zakupu biletu na samolot lub pociąg chcą z góry wiedzieć, ile zapłacą.

mytaxi gwarantuje ceny 1

Kolejna innowacja w taksówkach

Usługa Lite z cenami gwarantowanymi, to kolejna innowacja na rynku wprowadzana przez mytaxi. Ostatnią z nich była usługa mytaxi match – polegająca na współdzieleniu taksówki przez osoby jadące w podobnym kierunku.

– Nieprzypadkowo mytaxi Lite udostępniamy pilotażowo w Polsce: jest w grupie najstarszych i najszybciej rozwijających się oddziałów mytaxi – mówi Andy Batty, COO mytaxi – Również w usłudze mytaxi match wprowadzimy ceny gwarantowane, by wraz z Lite stanowiły transparentną ofertę dla pasażerów.

Aby skorzystać z mytaxi Lite należy:

  • zaktualizować lub pobrać aplikację mytaxi i zarejestrować kartę płatniczą w zakładce „Płać przez Aplikację”,
  • wpisać adres docelowy,
  • wybrać Lite na dolnym menu głównego ekranu aplikacji, spośród pozostałych usług mytaxi (Taxi, Plus, Match, XL, Eco),
  • kliknąć „Zamów Lite”,
  • maksymalna cena gwarantowana wyświetlona przed zamówieniem, naliczy się automatycznie podczas płatności za kurs (na koniec kursu).  

Więcej informacji: www.mytaxi.com/pl/lite

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top