Nadchodzi 1&1 z darmowym Pakietem na Dzień Dobry

1&1, lider wśród firm hostingowych na świecie, wchodzi do Polski z bardzo atrakcyjną ofertą dla firm i osób prywatnych. „Pakiet na Dzień Dobry” o wartości 600 złotych jest dostępny za darmo przez okres 2 lat.

Według danych Intac.net na temat rynku IT, założona w 1988 roku firma 1&1 z 70 tysiącami serwerów jest największą firmą hostingową na świecie. 1&1 zajmuje także trzecią pozycję pod względem ogólnej liczby posiadanych serwerów, tuż za takimi firmami jak Intel i Google. Firma prowadzi swoją działalność na pięciu głównych rynkach w Europie i Ameryce Północnej, zarządza ponad 11 mln nazw domen i ma 9 mln kontraktów z klientami.

Darmowy pakiet proponowany przez 1&1 zawiera wszystkie aplikacje potrzebne do stworzenia atrakcyjnej strony internetowej. Oferta obejmuje, między innymi, następujące elementy:

•    1 domenę .PL
•    Narzędzie do budowy strony internetowej „1&1 Kreator Stron”
•    10 GB powierzchni dyskowej
•    Pakiet 3000 GB transferu miesięcznie
•    100 adresów email
•    2 GB powierzchni poczty e-mail
•    Możliwość prowadzenia własnego bloga
•    Możliwość tworzenia foto albumów
•    Zabezpieczenie przed spamem i wirusami internetowymi
•    Profesjonalne wsparcie techniczne w języku polskim.

„Pakiet na Dzień Dobry” pozwala stworzyć profesjonalną stronę internetową nawet laikowi. Natomiast doświadczeni użytkownicy otrzymują dostęp do zaawansowanych aplikacji, takich jak: bazy danych MySQL oraz skrypty; CGI, PHP, Perl czy Python.

Darmowy pakiet można z łatwością zamówić na stronie www.1and1.pl do 30 listopada 2010 roku. Szczegóły płatności nie są wymagane. Po upływie okresu dwóch lat klienci korzystający z oferty promocyjnej będą mogli przedłużyć swą współpracę z 1&1 lub z niej zrezygnować bez dodatkowych zobowiązań.

„Polski rynek internetowy intensywnie rośnie, dlatego też jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc dla rozwoju 1&1 w Europie. Kilka miesięcy po wprowadzeniu „Pakietu na Dzień Dobry”, zamierzamy zaoferować Polakom szeroką gamę produktów od różnego rodzaju ofert hostingu i serwerów, poprzez pakiety domen aż po rozwiązania dla internetowego handlu”
– mówi Oliver Mauss, Dyrektor Generalny 1&1 Internet.

Firma 1&1 jest obecna na rynkach Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Francji, Hiszpanii i USA. Działaniami biznesowymi w Polsce zarządza filia 1&1 Internet Sp. z o. o. w Warszawie. Wprowadzeniu produktów na polski rynek towarzyszyć będzie intensywna kampania reklamowa w prasie i Internecie.

www.1and1.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top