Nadchodzi 1&1 z darmowym Pakietem na Dzień Dobry

1&1, lider wśród firm hostingowych na świecie, wchodzi do Polski z bardzo atrakcyjną ofertą dla firm i osób prywatnych. „Pakiet na Dzień Dobry” o wartości 600 złotych jest dostępny za darmo przez okres 2 lat.

Według danych Intac.net na temat rynku IT, założona w 1988 roku firma 1&1 z 70 tysiącami serwerów jest największą firmą hostingową na świecie. 1&1 zajmuje także trzecią pozycję pod względem ogólnej liczby posiadanych serwerów, tuż za takimi firmami jak Intel i Google. Firma prowadzi swoją działalność na pięciu głównych rynkach w Europie i Ameryce Północnej, zarządza ponad 11 mln nazw domen i ma 9 mln kontraktów z klientami.

Darmowy pakiet proponowany przez 1&1 zawiera wszystkie aplikacje potrzebne do stworzenia atrakcyjnej strony internetowej. Oferta obejmuje, między innymi, następujące elementy:

•    1 domenę .PL
•    Narzędzie do budowy strony internetowej „1&1 Kreator Stron”
•    10 GB powierzchni dyskowej
•    Pakiet 3000 GB transferu miesięcznie
•    100 adresów email
•    2 GB powierzchni poczty e-mail
•    Możliwość prowadzenia własnego bloga
•    Możliwość tworzenia foto albumów
•    Zabezpieczenie przed spamem i wirusami internetowymi
•    Profesjonalne wsparcie techniczne w języku polskim.

„Pakiet na Dzień Dobry” pozwala stworzyć profesjonalną stronę internetową nawet laikowi. Natomiast doświadczeni użytkownicy otrzymują dostęp do zaawansowanych aplikacji, takich jak: bazy danych MySQL oraz skrypty; CGI, PHP, Perl czy Python.

Darmowy pakiet można z łatwością zamówić na stronie www.1and1.pl do 30 listopada 2010 roku. Szczegóły płatności nie są wymagane. Po upływie okresu dwóch lat klienci korzystający z oferty promocyjnej będą mogli przedłużyć swą współpracę z 1&1 lub z niej zrezygnować bez dodatkowych zobowiązań.

„Polski rynek internetowy intensywnie rośnie, dlatego też jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc dla rozwoju 1&1 w Europie. Kilka miesięcy po wprowadzeniu „Pakietu na Dzień Dobry”, zamierzamy zaoferować Polakom szeroką gamę produktów od różnego rodzaju ofert hostingu i serwerów, poprzez pakiety domen aż po rozwiązania dla internetowego handlu”
– mówi Oliver Mauss, Dyrektor Generalny 1&1 Internet.

Firma 1&1 jest obecna na rynkach Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Francji, Hiszpanii i USA. Działaniami biznesowymi w Polsce zarządza filia 1&1 Internet Sp. z o. o. w Warszawie. Wprowadzeniu produktów na polski rynek towarzyszyć będzie intensywna kampania reklamowa w prasie i Internecie.

www.1and1.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry