Nakaca.pl na kaca

Właśnie ruszyła nowa odsłona witryny nakaca.pl, a więc internetowa wizytówka marki Alka-Seltzer, uznanego leku przeciwbólowego firmy Bayer.

Serwis dzieli się na dwie części. W pierwszej znajdziemy, przedstawiony w zabawny i niebanalny sposób, opis przykrych doznań związanych z nadużywaniem alkoholu, ich przyczynach oraz sposobach łagodzenia. nakaca.pl zawiera wiele ciekawostek na temat spożywanego alkoholu, jego nieprzyjemnych następstwach, a także niezaprzeczalnym wpływie na ludzki organizm. Dla wytrwałych użytkowników, znajdzie się także niespodzianka w postaci gry Pong, znanej głównie z wersji telewizyjnej.

Przez cały czas widoczny i aktywny jest odnośnik do drugiej części serwisu, a więc podstrony z informacjami o produkcie.

Tym, co wyróżnia stronę i sprawia, że będzie on interesująca dla użytkowników, jest jej ciekawy design o wyrazistej formie i kolorystyce. W serwisie wykorzystano również technologie Flash oraz After Effects, które umożliwiają zastosowanie interaktywnych elementów i dynamicznych animacji, a także dopasowanie tła muzycznego stanowiącego idealne dopełnienie projektu. Wartym podkreślenia jest  fakt wykorzystania autorskich ilustracji o komiksowym charakterze, które znacząco wzbogacają odbiór treści.

nakaca.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry