NaSwidnickiej.pl – wirtualny spacer po Wrocławiu

W dzisiejszym świecie coraz częściej podjęcie różnych decyzji poprzedzamy przeszukaniem Internetu. Zanim wybierzemy się na zakupy, szukamy promocji i ofert sklepów, rezerwację stolika poprzedzamy przejrzeniem karty dań, a przed wyjazdem na wakacje, bądź w delegację oglądamy aktualne zdjęcia i filmy. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie informacje, nie zawsze możemy sprawdzić jak wygląda ulica danego miasta, do którego wybieramy się służbowo lub na urlop.
Z pomocą przychodzi portal SecondStreet.pl, który daje unikatową możliwość obejrzenia aktualnego widoku polskich ulic, z poziomu przechodnia, (a nie tylko w formie mapy lub zarysu dachów budynków). Do udostępnionej Internautom od kwietnia łódzkiej Piotrkowskiej, dołączyła w sierpniu wrocławska Świdnicka.

Wirtualny spacer po centrum Wrocławia zaczynamy od Rynku, a kończymy na Placu Teatralnym. Nie ruszając się zza biurka możemy podziwiać fasady budynków, witryny sklepów, zabytki i zaułki. Dzięki temu, w momencie przyjazdu do Wrocławia, możemy poczuć się jak w dobrze znanym i lubianym miejscu.

W kolejnych miesiącach celem projektu NaSwidnickiej.pl jest ożywienie ulicy w Internecie – narzędziem do tego będą uruchamiane sukcesywnie dwie platformy – e-commerce i społecznościowa.

Pierwsza platforma będzie narzędziem dla sklepów i firm. Dzięki niemu  nawet małe rodzinne sklepy będą mogły pozwolić sobie na uruchomienie swojego wirtualnego odpowiednika w sieci (wizytówkę, sklep internetowy).
Natomiast platforma społecznościowa będzie zawierać elementy już znane i lubiane przez Internautów – takie jak możliwości tworzenia specyficznych grup, forów, rozmowy, czy blogów. Będzie również możliwość wgrywania zdjęć, tworzenia swoich kolekcji, porównywania jej z kolekcjami innych osób, poddawania ich opinii.

Jak mówi Bartek Matusiak, Dyrektor Projektu, firma NEW.CON10T chce, aby strona NaSwidnickiej.pl stała się miejscem znanym i lubianym nie tylko przez Wrocławian, ale również przez sympatyków i turystów mających w planach zwiedzenie Wrocławia.

www.naswidnickiej.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry