Net BIZNES – komunikator dla biznesu

AMP MEDIA informuje, że po wprowadzeniu na rynek na początku listopada ogólnodostępnego komunikatora Net oferuje obecnie jego wersję komercyjną dla biznesu.

Nowy produkt o nazwie Net BIZNES adresowany jest do użytkowników korporacyjnych. Odbiorcami Net BIZNES są: instytucje, firmy, wydawnictwa oraz organizacje mogące wykorzystać zalety, jakie oferuje firma AMP MEDIA za pośrednictwem tego programu.

Net BIZNES to skalowalne narzędzie komunikacyjne z rozbudowanymi funkcjami typu konferencje, chaty głosowe, rozbudowany zakres kanałów tematycznych i informacyjnych ukierunkowanych w zależności od profilu ich odbiorcy. Net BIZNES to aplikacja dostosowana do polityki bezpieczeństwa i zabezpieczająca przepływ informacji wewnątrz firm.

http://www.poprostu.net

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry