Net BIZNES – komunikator dla biznesu

Opublikowano: 29 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

AMP MEDIA informuje, że po wprowadzeniu na rynek na początku listopada ogólnodostępnego komunikatora Net oferuje obecnie jego wersję komercyjną dla biznesu.

Nowy produkt o nazwie Net BIZNES adresowany jest do użytkowników korporacyjnych. Odbiorcami Net BIZNES są: instytucje, firmy, wydawnictwa oraz organizacje mogące wykorzystać zalety, jakie oferuje firma AMP MEDIA za pośrednictwem tego programu.

Net BIZNES to skalowalne narzędzie komunikacyjne z rozbudowanymi funkcjami typu konferencje, chaty głosowe, rozbudowany zakres kanałów tematycznych i informacyjnych ukierunkowanych w zależności od profilu ich odbiorcy. Net BIZNES to aplikacja dostosowana do polityki bezpieczeństwa i zabezpieczająca przepływ informacji wewnątrz firm.

http://www.poprostu.net

Sylwester KozakNet BIZNES – komunikator dla biznesu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.