NetAffiliation otwiera biuro w Warszawie

Opublikowano: 13 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Platforma afiliacyjna NetAffiliation otwiera filię w Warszawie. W tym samym czasie nowe oddziały firmy powstaną w Madrycie i San Paolo.

NetAffiliation otwiera biuro w Warszawie 1Firma NetAffiliation to międzynarodowa platforma afiliacyjna, która zajmuje się świadczeniem usług w dziedzinie performance marketingu. Jest częścią grupy C2B, istniejącej na rynku od 2003 roku. Funkcjonuje w Europie i w krajach Ameryki Południowej.

W chwili obecnej firma NetAffiliation zdecydowała się uczynić kolejny krok na drodze rozwoju i otworzyć nowe biuro w stolicy Polski. Wraz z naszym krajem platforma afiliacyjna będzie już funkcjonowała na 15 różnych rynkach. Celem biznesowym warszawskiego oddziału NetAffiliation jest zwiększenie obrotów o 100 proc. W Polsce firma wspomaga internetowe kampanie reklamowe takich marek jak TESCO, Newsweek, Aviva, Toyota, Colgate, IBM, Bank BGŻ czy PKO BP.

W 2011 roku firma NetAffiliation otrzymała nagrodę Przedsiębiorcy Roku 2011 od Ernst&Young w kategorii Przedsiębiorstwo Przyszłości.

Marta Michałek-MachniewskaNetAffiliation otwiera biuro w Warszawie

Podziel się!

O autorze

marta