Nextur.pl – zaplanuj wycieczke w kilka minut

Nextur.pl – Wirtualny Doradca Turystyczny, służy do planowania kompleksowych wycieczek po kraju wraz z dokonywaniem rezerwacji noclegów i atrakcji online. Portal możliwia wybór bądź modyfikację jednej z dostępnych w bazie wycieczek, jak również planowanie własnych wyjazdów. Serwis automatycznie skalkuluje czas, trasę i koszty, tak by turysta w ciągu kilku chwil miał kompletny plan wyjazdu. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu 8.1. Innowacyjna Gospodarka.

Nextur.pl dostarcza innowacyjnych i jednocześnie prostych w obsłudze narzędzi do kompleksowego planowania wyjazdów. System posiada szeroką bazę wycieczek podzielonych na dni oraz przystanki – poszczególne etapy wycieczki. Każdą propozycję można modyfikować, zmieniając kolejność przystanków, rezygnując z niektórych punktów trasy bądź dodając swoje. Atrakcyjnymi funkcjonalnościami są rezerwacje online oraz automatyczna kalkulacja kosztów. Dzięki pierwszej z nich od razu w trakcie planowania wycieczki można sprawdzić dostępność pokoi w wybranym miejscu noclegowym, po czym dokonać rezerwacji. Druga opcja umożliwia dostosowanie przebiegu wycieczki do budżetu, jakim dysponuje turysta. Koszt zaproponowanych punktów podróży nie przekroczy wówczas zadeklarowanego budżetu, co zdecydowanie ułatwi i usprawni organizację wyjazdu.

Nextur.pl - zaplanuj wycieczke w kilka minut 1

– Tworząc Nextur.pl, naszym głównym celem było zaproponowanie  innowacyjnego serwisu, w którym każdy będzie mógł szybko, sprawnie i bez dodatkowych kosztów pośredników zorganizować interesującą wycieczkę szkolną, urlop czy wypad weekendowy. Serwis z jednej strony ma być skarbnicą inspiracji turystycznych, z drugiej – skutecznym i szybkim narzędziem do kompleksowej organizacji wycieczek, poczynając od wyboru miejsca i wszystkich atrakcji, kończąc na rezerwacji noclegów, a w przyszłości również biletów do teatrów, muzeów, zabytków itp., miejsc gastronomicznych, autobusów czy samochodów. Nasz serwis dedykowany jest do wszystkich, od osób prywatnych, po zorganizowane grupy szkolne czy firmy – mówi Grzegorz Lewandowski Prezes Nex Sp. z o.o. – twórcy serwisu Nextur.pl.

Serwis posiada bazę wycieczek posegregowanych na 10 różnych kategorii: Rodzinne, Szkolne, Dla aktywnych, Szlaki turystyczne, Miasto w weekend, Dla dwojga, Historyczne,  Biologiczne, Integracyjne, Kulturoznawcze. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top