Niemiecki.tv najciekawszą domeną tygodnia! [ciekawe domeny]

Nowy Rok kojarzy nam się z planami rozwoju zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Czy na rynku wtórnym znajdziemy ciekawe domeny, które można wykorzystać do projektu związanego z rozwojem osobistym?

Tradycyjnie w naszych zestawieniach najciekawszych domen prezentujemy tylko oferty z ceną. Większość z przedstawionych ofert znajdziecie na giełdach domen Aftermarket.pl i Premium.pl.

ID-10083711W tej kategorii znajdziemy sporo interesujących nazw w cenie powyżej 10 tys. zł. Bardzo ciekawą propozycją jest kursgotowania.pl (11 tys. zł), znajdziemy też kilka domen związanych z poszukiwaniem pracy – targipracy.eu (7,5 tys EUR), szukajpracy.pl (30 tys zł) czy praca.co wystawiona w cenie 250 tys. zł. Cena przesadzona, jednak może warto negocjować? Bardzo wyróżnia się również domena kursylotnicze.pl (15,2 tys zł). Nam najbardziej jednak przypadła do gustu domena niemiecki.tv – właścicielem której możemy być już za 10 tys. zł. I to właśnie ta nazwa jest najciekawszą domeną tygodnia!

Wśród domen wystawionych w cenie poniżej 10 tys. zł ponownie w naszym zestawieniu pojawia się domena gotuj.tv, wyróżniona już przez nas w kategorii domen związanych z edukacją. Warto przyjrzeć się również czasnarozwoj.pl (6,5 tys zł), inspirujemy.pl (5 tys zł) czy twojakariera.pl (4 tys zł)

Wśród domen tańszych wystawionych w cenie poniżej 200 zł też znajdziemy kilka ciekawych pozycji – np. szkolyonline.pl (98 zł), wzor-cv.pl (100 zł), mojapierwszapraca.pl (150 zł) czy strefarekrutacji.pl (100 zł aukcja)

Przeglądając oferty związane z karierą można mieć nieodparte wrażenie, że zdecydowania większość z nich ma cenę dość wysoką, co może byc sporą barierą dla sprzedających w znalezieniu nabywcy. Trzymamy jednak kciuki za udane negocjacje!

Autorem zdjęcia jest sheelamohan.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry