Nocowanie.pl przejmuje Odpoczywaj.pl

Opublikowano: 18 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nocowanie.pl przejęło na początku tygodnia serwis Odpoczywaj.pl, zwiększając tym samym swój zasięg i rozszerzając portfolio stron turystycznych.

Nocowanie.pl przejmuje Odpoczywaj.pl 1Odpoczywaj.pl funkcjonuje od 2004 roku, a w jego bazie znajduje się blisko 400 obiektów. W tej chwili trwają prace mające na celu włączenie Odpoczywaj.pl do grupy serwisów turystycznych Nocowanie.pl, a następnie promocję nowej marki.

Nocowanie.pl funkcjonuje w sieci od 2005 roku, a według badania Megapanel miesięcznie odwiedzane jest przez blisko milion użytkowników, co przekłada się na ponad 11 mln odsłon. Oprócz obszernej bazy noclegowej, użytkownicy serwisu mogą przeglądać opinie o obiektach oraz relacje z efektownych imprez.

www.odpoczywaj.pl
www.nocowanie.pl

Sylwester KozakNocowanie.pl przejmuje Odpoczywaj.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.