Notanio.pl – nowy gracz na rynku porównywania cen

Opublikowano: 26 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Podstawowa funkcja notanio.pl to wyszukiwanie i porównywanie cen w sklepach internetowych oraz w sieciach handlowych i portalach z ogłoszeniami i aukcjami.

notanio-logoOferty wyświetlane w tradycyjnych porównywarkach są często nieaktualne. Witryny te nie dokonują selekcji stron, których oferty wyświetlają. Przez to nierzadko odsyłają do sklepów, w  których  cena jest atrakcyjna, ale jakość obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia. W Notanio oprócz wyników z porównywarek  pokazujemy także niezależnie oferty ze sprawdzonych sklepów internetowych, utrzymujemy też stały kontakt z dużymi sieciami handlowymi. Dzięki temu możemy zaoferować użytkownikom dostęp do zawsze aktualnych ofert, a jednocześnie przekierowywać do pewnych, sprawdzonych sklepów – powiedział twórca serwisu, Jakub Madej.

Sylwester KozakNotanio.pl – nowy gracz na rynku porównywania cen

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.