Nowa edycja polskiego inteligentnego portfela – zobaczcie Woolet 2.0!

Woolet zaprezentował nową linię inteligentnych portfeli – Woolet 2.0 i Woolet Travel XL 2.0 są połączeniem klasycznej elegancji i szyku z zaawansowaną technologią. 

Dzięki modułowi komunikacyjnemu Bluetooth LE, każdy Woolet łączy się w czasie rzeczywistym ze smartfonem właściciela. System powiadomień gwarantuje, że właściciel nie zapomni o zabraniu ze sobą takiego portfela. Portfele zostały wyposażone w niewidoczną, zintegrowaną elektronikę, zasilaną przez baterię ładowaną bezprzewodowo w standardzie Qi. Portfele są ręcznie szyte przez polskich kaletników i powstają z wysokogatunkowej, naturalnej skóry.

Woolet 2.0 mieści cztery karty kredytowe w dedykowanych kieszonkach, a dodatkowy slot pozwala na umieszczenie w portfelu dokumentów tożsamości lub większej liczby kart. Woolet Travel XL 2.0 posiada miejsce na sześć kart kredytowych i dwie dodatkowe, powiększone kieszenie na dokumenty. Nowe Woolety debiutują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz brązowej. Wkrótce dostępny będzie również alternatywny wariant z nowoczesnej ekoskóry.

Portfele można zamawiać od 13 marca w internetowym sklepie woolet.co. Podstawowa wersja modelu Woolet 2.0 wyceniona została na 119 dolarów, natomiast Woolet Travel XL 2.0 kosztuje 149 dolarów. Wysyłka za pośrednictwem oficjalnego sklepu realizowana jest do klientów na całym świecie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry