Nowa kampania reklamowa ASTER

Change Integrated przygotowała nową kampanię reklamową dla ASTER „Wspólne chwile zaczynają się od ASTER”. Jej celem jest wzmocnienie wizerunku dostawcy potrójnej usługi: telewizji, szerokopasmowego dostępu do internetu, telefonii jako firmy nowoczesnej i bliskiej rodzinie.
Kampania dzieli się na dwa etapy. Pierwszy, rozpoczęty 5 maja, wykorzystuje  reklamę telewizyjną i internet. Drugi etap wystartuje 26 maja i obejmie telewizję  wspartą outdoorem, reklamą radiową i przekazem internetowym.

Kampania skierowana jest do mieszkańców dużych miast, osób dynamicznych, otwartych na świat i jego możliwości. Przekaz kampanii najkrócej można streścić w zdaniu: ASTER, inspirując rodzinę do ciekawego spędzania czasu, stwarza okazje, by budować relacje z bliskimi osobami.

Pierwszy spot, zatytułowany „Deska”, przedstawia młodego mężczyznę, który surfując w internecie, znajduje prezentację samodzielnej budowy deski windsurfingowej. Zainspirowany, z zapałem bierze się do roboty. Efekt jego pracy w domowym „warsztacie stolarskim” jest nieco zaskakujący. Estetyczna, choć niewielka deska, jaką przygotował, znakomicie nadaje się do tego, aby… podać na niej śniadanie do łóżka ukochanej kobiecie.

Film drugi, „Karmienie kaczek”, rozpoczyna się sceną, w której ojciec i syn oglądają w telewizji pokaz pieczenia ciasta. Scena druga pokazuje „dwa pokolenia w kuchni”. Zabawa w pieczenie to wiele radości – również dzięki temu, że gotowy efekt finalny dostarczy powodu do wyjścia całą rodziną – już z żoną i mamą – do parku. Z kuchennych zabaw ojca i syna radość mają też… kaczki, karmione niezbyt udanym ciastem.

Filmy reklamowe emitowane są m.in.: w TVN 24, TVN Style, TVN Turbo, TVN CNBC Biznes, Discovery Channel, Science i World, Animal Planete oraz Movies 24, Ale Kino, Comedy Central, Kuchnia TV, VIVA i Kino Polska.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top